Skip to main content

Akcija "Nerūkantis Europietis 2009"

"Nerūkančio europiečio" konkurse dalyvauja 19 šalių. Kiekviena šalis į finalą siunčia savo finalininką, kuris laimi kelionę į apdovanojimo ceremoniją Ispanijoje 2010 m. Žmonės taip pat gali nominuoti sveikatos apsaugos profesionalus, kurie padeda rūkantiesiems mesti rūkyti.

Birželio 12 d. 12 val. Alytaus miesto mokiniai išėjo į miesto gatves, nešini popieriniais lėktuvėliais - kvietimais dalyvauti konkurse „Nerūkantis europietis 2009". Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai (P52 gr.: Justinas Broneika, Tomas Pangonis, Vilmantas Petravičius, Tomas Damukaitis; S36 gr.: Justinas Balnis, Valentinas Čiurlionis, Egidijus Jaruševičius, Andrius Gromovas, Povilas Lazyckas) aktyviai dalyvavo akcijoje: dalijo lėktuvėlius ir skrajutes miestelėnams ir miesto svečiams.

Popierinius lėktuvėlius su informacija apie konkursą gamino socialinės pedagogės O. Bernatavičienė ir L. Keršienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė St. Strigunovienė. Skrajutes parengė socialinė pedagogė O. Bernatavičienė.

Konkurso sąlygos  
Norint dalyvauti konkurse, reikia nerūkyti bent pusę metų.

Konkurtso dalyviai gali būti tik pilnamečiai Lietuvos Respublikos gyventojai.

Gal pastaruoju metu metėte rūkyti? O galbūt reikia papildomo paskatinimo atsisakyti cigarečių visam laikui? Tokie žmonės kviečiami dalyvauti konkurse "Nerūkantis Europietis 2009" ir pabandyti laimėti tūkstančius litų kainuojančias  atostogas. Konkursas pirmą kartą organizuotas 2008 m. Šiemet konkurso dalyviai turi galimybę laimėti beveik 24 tūkst. litų čekį atostogoms.  

Dalyvavusieji konkurse praėjusiais metais, bet nepatekę į finalą, gali dar kartą bandyti  laimę.

Visi konkurso dalyviai turi duoti leidimą bendrauti su jų gydytojais ir atlikti testą, kuris patvirtintų, kad jie jau neberūko.

Informacija apie konkursą http://www.jaunimo-centras.lt

 

KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI KONKURSE „NERŪKANTIS EUROPIETIS 2009"!!!

 

Socialinė pedagogė metodininkė O. Bernatavičienė