Skip to main content

Mes – Lietuvos vicečempionės!

2019 m. vasario 27 d. Alytaus PRC sporto salėje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių merginų krepšinio finalinės varžybos. Teisę dalyvauti merginų krepšinio finalinėse varžybose iškovojo Alytaus PRC, Panevėžio M. Rimkevičiūtės PRC, Kauno Karaliaus Mindaugo PMC ir Joniškio ŽŪM. Mūsų merginos nuo pat varžybų pradžios buvo nusiteikusios kovingai. Pirmose varžybose rezultatu 30:19 jos įveikė Panevėžio M. Rimkevičiūtės PRC komandą, o rezultatu 34:6 nugalėjo Joniškio ŽŪM. Dėl aukso medalių merginos žaidė su Kauno Karaliaus Mindaugo PMC. Kova vyko nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Į taiklius mūsų metimus priešininkės atsakydavo tuo pačiu. Paskutiniame kėlinyje mūsų merginoms pritrūko jėgų ir rezultatu 23:29 buvo pralaimėta Kauno komandai. Merginos iškovojo antrąją vietą Lietuvos profesinio mokymo įstaigų finalinėse varžybose, o trečioji vieta atiteko Panevėžio M. Rimkevičiūtės PRC komandai. Rezultatyviausiai mūsų komandoje rungtyniavo S35 gr. mokinė R. Jakubauskaitė , kuri per varžybas pelnė vidutiniškai 16 taškų, S45* gr. mokinė G. Krutulytė – 12, o P66* gr. mokinė K. Svirnelytė – 10 taškų. Merginos buvo apdovanotos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais, sidabro medaliais bei komandine taure. Sveikiname merginas ir linkime siekti aukštų rezultatų kitais mokslo metais!

Mūsų mokyklos komandai atstovavo:

1. Renata Jakubauskaitė, S35 gr.

2. Simona Jarmalavičiūtė, S45 gr.

3. Karolina Svirnelytė, P66* gr.

4. Vitalija Balčiūnaitė, P66* gr.

5. Ieva Vaivadaitė, P8 gr.

6. Egidija Vaitkevičiūtė, P8 gr.

7. Paulina Kliokytė, P83 gr.

8. Gabija Krutulytė, S45* gr.

9. Karolina Liniauskaitė, S47 gr.

Kūno kultūros mokytoja

Elena Žilinskienė