Skip to main content

Priėmimas

Mokinių pasiekimai

2017 - 2018 m. m.

Geriausi Gimnazijos skyriaus mokiniai

 

1. Valda Baranauskaitė, Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa, P64 grupės mokinė;

2. Paulina Dalinskaitė, Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa, P83 grupės mokinė;

3. Akvilė Gecevičiūtė, Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus mokymo programa, S33 grupė;

4. Giedrė Geraltauskaitė, Virėjo modulinė profesinio mokymo programa, P84 grupės mokinė;

5. Paulius Geraltauskas, Metalo apdirbimo staklininko mokymo programa, P68 grupės mokinys;

6. Šarūnas Grinkevičius, Kompiuterių tinklų derintojo modulinė profesinio mokymo programa, P65 grupės mokinys;

7. Greta Levendauskaitė, Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programa, S35 grupės mokinė;

8. Robertas Naujokaitis, Elektros įrenginių elektromechaniko mokymo programa, P82 grupės mokinys;

9. Karolina Rutkauskaitė, Kirpėjo mokymo programa, S22 grupės mokinė;

10. Tautvydas Stražinskas, Elektros įrenginių elektromechaniko mokymo programa, P82 grupės mokinys.

Geriausia Gimnazijos grupė

 

Konditerio mokymo programos (kodas 330101307) antro kurso P66* grupė


Profesionaliausi būsimieji darbuotojai


Justina Čepulytė, Slaugytojo padėjėjo modulinės profesinio mokymo programos mokinė;

Rugilė Gluoksnytė, Padavėjo ir barmeno modulinės profesinio mokymo programos mokinė;

Gerda Martišauskienė, Kirpėjo modulinės profesinio mokymo programos mokinė;

Rimvydas Stanevičius, Suvirintojo mokymo programos mokinys;

Marius Truncė, Automobilių elektromechaniko mokymo programos mokinys.

Aktyviausi mokiniai


Augustina Ardzevičiūtė, P58 grupės mokinė;

Gintvydas Boza, P85 grupės mokinys;

Akvilė Gecevičiūtė, S33 grupės mokinė;

Iveta Gecevičiūtė, S12 grupės mokinė;

Džiuginta Janukaitytė, S11 grupės mokinė;

Gertrūda Lilytė, P64 grupės mokinė;

Vita Pavasarytė, P58 grupės mokinė;

Greta Pikūnaitė, S22 grupės mokinė;

Justina Švedaitė, P66* grupės mokinė;

Armandas Tarnavičius, S20 grupės mokinys.