Skip to main content

PAMOKA KITOJE APLINKOJE

Šių metų sausio 28 d. P69* grupės III kurso baldžių mokymo programos mokiniai lankėsi Alytaus baldų įmonėje UAB „S-Form“, kurioje vyko pamoka tema „Minkštų baldų apmušimas gobelenu ir oda“. Išvykos tikslas – supažindinti mokinius su modernia gamybos technologija ir įranga baldų įmonėje UAB „S-Form“ bei motyvuoti juos dar labiau domėtis pasirinkta profesija. Įmonėje mokiniai susipažino su vykdoma veikla, pažangiomis minkštų baldų gamybos technologijomis bei įsidarbinimo galimybėmis, jiems buvo pristatytas baldų gamybos procesas, paaiškinti gamybos proceso organizavimo principai. Mokiniai galėjo ne tik stebėti įmonės darbą, bet ir dalyvauti baldų apmušimo, medinių rėmų, pagalvių, poroloninių detalių, užvalkalų siuvimo procesuose.

Pamokos organizavimas minkštų baldų gamybos įmonėje padėjo mokiniams praktiškai pasitikrinti teorines žinias, paskatino domėtis baldžių profesijos atstovų įsidarbinimo galimybėmis, patobulėjo mokinių komunikaciniai bei socialiniai įgūdžiai. Pamoka, vykusi įdomesnėje bei patrauklesnėje aplinkoje, neabejotinai turės įtakos siekiant geresnių mokymosi rezultatų.

Tokios išvykos organizuojamos jau ne pirmus metus. Dėl to norime pasidžiaugti ir padėkoti įmonės vadovams už nuolatinį bendradarbiavimą su Alytaus profesinio rengimo centru. Itin naudingi jų patarimai dėl specialistų profesinių kvalifikacinių kompetencijų, kurios gali padėti mūsų absolventams sėkmingai įsidarbinti.

Profesijos mokytoja Nijolė Kazočiūnienė