Skip to main content

Konkursas ,,Best in English 2018“

Lapkričio 30 dieną, vyko tarptautinis anglų kalbos konkursas ,,Best in English 2018“. Šį konkursą organizuoja Čekijos kompetencijų institutas, jame šiemet dalyvavo 992 mokyklos (21110 mokinių iš 30 šalių. Šiemet išbandė savo jėgas ir mūsų mokyklos 18 mokinių. Mokiniai atliko skaitymo, klausymo, žodyno ir gramatikos užduotis pagal Europos kalbų aplanką.( B1, C1 lygio užduotys). Konkursinę užduotį reikėjo atlikti per 1 valandą.

Rezultatai buvo paskelbti sausio mėnesį. Prizai- dviejų savaičių anglų kalbos kursai Kanadoje ir savaitė vasaros kalbų mokykloje. P9 grupės mokinys Airidas Kandratavičius surinko 104,5 taškus iš 122 galimų, užduotį įveikė per 35 minutes. Mokinys užėmė 37 vietą Lietuvoje, 1011-Europoje, tai aukščiausias rezultatas mūsų mokykloje. Konkursas parodė, kad mūsų mokiniai išsiugdę komunikavimo anglų kalba kompetenciją, tad gali sėkmingai konkuruoti su bendraamžiais Europoje. Ačiū mūsų šauniems anglistams, garsinantiems Lietuvos ir mokyklos vardą. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

Anglų kalbos mokytoja Aušra Bučinskienė

FailaiDydis
Mokinio sertifikatas367.61 KB
Mokyklos sertifikatas369.35 KB
Mokytojos sertifikatas68.32 KB