Skip to main content

NETRADICINĖ PAMOKA „ŠUKUOSENŲ DEKORAVIMAS“

2019 m. sausio 15 d. APRC Paslaugų verslo skyriuje kirpėjo specialybės S39 grupės mokinėms vyko integruota pamoka „Šukuosenų dekoravimas“. Ją vedė kirpėjų mokymo programos profesijos mokytoja Jolanta Dumbliauskienė ir floristo-gėlių pardavėjo mokymo programos profesijos mokytoja Eglė Maceikaitė.

Teorinio mokymo pamokoje mokinėms buvo priminti pagrindiniai reikalavimai dekoruojant šukuosenas. Aptarta ir diskutuota, kaip svarbu parinkti tinkamus papuošalus ir priedus. Mokinėms buvo pateikta informacija apie plaukų aksesuarų gaminimą iš gėlių, paaiškinta, kokie įrankiai ir priemonės naudojamos, kad gėlės išliktų nenuvytusios ilgą laiką, aptarta aksesuarų įvairovė bei pasigaminto aksesuaro pritaikymo šukuosenai galimybės.

Mokinėms buvo pateikta praktinė užduotis – pritaikyti sumodeliuotai šukuosenai aksesuarus ir pagaminti juos iš gyvų bei dirbtinų gėlių.

Merginos sukūrė įvairius spalvingus plaukų papuošalus, išsiskiriančius subtilumu ir elegancija, pritaikė juos šukuosenai bei demonstravo šukuosenų dekoro kompozicijas iš gyvų ir dirbtinių augalų.

Profesijos mokytojos Eglė Maceikaitė ir Jolanta Dumbliauskienė