Skip to main content

KALĖDINIS RENGINYS „KAIP KIAULĖ VOGĖ KALĖDAS“

Artėjantys 2019 – ieji – pagal kinų kalendorių geltonosios žemės kiaulės metai. Neatsitiktinai gruodžio 20 d. kiaulė, tik ne geltonoji, o rožinė, užsuko ir į šventiškai pasipuošusį Alytaus profesinio rengimo centrą.

Kalėdinio renginio „Kaip kiaulė vogė Kalėdas“ herojė scenoje krėtė pokštus, suteikdama publikai daug gerų emocijų. Neapsieita ir be meilės istorijos: senė Alicija netvėrė džiaugsmu pagaliau sutikusi taip ilgai ieškotą Besmegenį Praną. Geroji Paulina, rašiusi patį ilgiausią laišką Kalėdų Seneliui, kvietė visus būti gerais ir dalintis dovanomis, nes, tik dalindamasis su kitais, gali pajusti tikrąjį Kalėdų džiaugsmą. Renginio metu ypač pravertė spec. tarnybų pagalba: Kalėdų Senelis užpustytais keliais į šventę buvo atgabentas gaisrininkų mašina. Senelio laukimas neprailgo, kadangi savo pasirodymais žiūrovus džiugino mokyklos dainininkai ir šokėjos, pasipuošusios nykštukų kepuraitėmis.

Labiausiai lauktą renginio dalį – dovanų dalinimą – lydėjo audringi plojimai, kadangi buvo skelbiami kalėdinių konkursų nugalėtojai, kurie tradiciškai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Nuoširdi padėka visiems, prisidėjusiems rengiant šventę, atradusiems laiko ilgoms repeticijoms bei tekstų mokymuisi. Tegul artėjantys Kiaulės metai būna laimingi, sėkmingi ir dosnūs gražių, prasmingų dienų!

A. Abromaitienė