Skip to main content

ŠVENTĖ „METŲ ŪKIS“ PRIENUOSE

Lapkričio 23 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre jau dvidešimt penktą kartą vyko Prienų rajono žemdirbių šventė „Metų ūkis“. Šventės metu buvo pagerbti konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai, dalyviai ir partneriai. Pažangiai ūkininkaujančius, gražiai savo ūkius tvarkančius bei žemės ūkio verslus plėtojančius konkurso prizininkus, nominantus ir kitus aktyvius ūkininkus sveikino bei padėkas teikė Lietuvos Respublikos Seimo, Žemės ūkio ministerijos, Europos Parlamento, Prienų rajono savivaldybės, Žemės ūkio rūmų ir kitų su žemės ūkiu susijusių organizacijų bei įmonių atstovai.

Konkursą „Metų ūkis“ Prienų rajone organizuoja ir konkurso vertinimo komisijoje dirba Prienų rajono ūkininkų sąjunga, Prienų rajono savivaldybė, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, laikraščio „Gyvenimas“ redakcija.

Keletą metų iš eilės Prienų rajono ūkininkų šventėse dalyvauja Alytaus profesinio rengimo centras. Ūkininkų sąjungos pirmininkas Martynas Butkevičius centro direktoriui Vytautui Zubrui įteikė padėką „Už teikiamą pagalbą, šiltą ilgalaikį bendradarbiavimą su Prienų ūkininkų sąjunga“.