Skip to main content

Aš - Europoje

Lapkričio 15d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko tarptautiškumą skatinantis renginys, skirtas ir Europos sveikos mitybos dienai paminėti „Aš - Europoje“. Renginyje dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai, Erasmus+ stažuočių dalyviai bei Latvijos Jelgavos miesto technikos mokyklos baldžiaus specialybės mokiniai.

Virėjo ir svečių aptarnavimo profesijos mokiniai šiais mokslo metai praktiką atliko Slovėnijoje, pagal Erasmus projektą „Tarptautinis mobilumas - galimybė tobulėti“ . Mokiniai pristatė stažuotės įspūdžius bei įgytas žinias bei pasidalino įsimintinomis akimirkomis iš keturias savaites trukusios stažuotės.

Renginio metu buvo pristatyti projekto „Key to the Future- Collaboration in Robotics for Modern Education“ ir "GAme-based education or how toMake lEarning eaSier" veiklos ir projekto metu įgyvendintos užduotys.

Jelgavos technikos mokyklos mokiniai pristatė video filmukus apie savo mokyklą ir siūlomas profesijas.

Po smagių pristatymų ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba mokinių laukė konkurso užduotys. Konkurse dalyvavo 8 komandos. Pirmoji užduotis buvo viktorina „Aš – Europoje“ , kuriai klausimus rinko ir skaidres sudarinėjo jaunoji Europos parlamento ambasadorė, S33 gr. mokinė Akvilė Gecevičiūtė, Sekančios dvi užduotys buvo skirtos Europos sveikos mitybos dienai paminėti. „Atspėk liesdamas“ užduotį atliko tik komandų kapitonai – jie turėjo užrištomis akimis, liečiant, uostant ar ragaujant atspėti įvairias kruopas, riešutus ar sėklas. Trečioji užduotis buvo sporto salėje judrioji estafetė. Po jos ir išrinkome nugalėtojus. Nepralenkiami buvo mūsų svečiai iš Jelgavos.

Visi dalyviai, laukdamai rezultatų, vaišinosi arbata ir konditerijos gaminiais.

Skaistė Kazokaitė

Vystymo skyriaus vedėja

Aušra Jakubėlienė

Metodininkė