Skip to main content

EDUKACINĖ IŠVYKA Į VIEVĮ

Spalio 2 d. S44 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis R. Prieskieniene ir I. Mickevičiene lankėsi Vievyje. Grupė lankėsi UAB “Etna”.

Išvykos tikslas – ugdyti ir tobulinti mokinių profesinius įgūdžius, stiprinti mokinių tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, kultūringo elgesio bei etikos normų laikymosi įgūdžius, ugdyti poreikį pačiam pažinti, domėtis, ieškoti, tobulėti.

UAB “Etna”- moderniausia putų polistirolo gamykla Lietuvoje. Polistireninis putplastis šiandien plačiausiai naudojamas kaip ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui, taip pat kelių ir krantinių įrengimui, interjero ar eksterjero dekoravimui. Stebėjome gamybos procesą nuo pradžių iki gatavos produkcijos pakavimo, susipažinome su kompiuterizuotais gamybos procesais, laboratoriniais gaminių testavimais.

Sekanti išvykos stotelė buvo Vievio kelių muziejus. Muziejuje kaupiami eksponatai, atspindintys Lietuvos kelių istoriją nuo XIX a. iki mūsų dienų: kelių tiesimo ir tvarkymo statybinės medžiagos, įrankiai, kelio dangos pavyzdžiai, kelio ženklai, kelių žemėlapiai, sankryžų maketai, mašinos, vežimai, naudoti kelių tiesimui ir priežiūrai, nuotraukos, knygos, žurnalai bei kiti leidiniai lietuvių ir užsienio kalba. Ši edukacinė išvyka suteikė daug profesinių žinių, išvykos metu sužinojome kaip gaminamos apšiltinimo medžiagos, pamatėme natūralius statybinių medžiagų pavyzdžius, papildėme turimas technologines žinias.

 

Profesijos mokytoja Rima Prieskienienė