Skip to main content

KVIEČIAME Į KONFERENCIJĄ!

2017 M. MOBILUMO PROGRAMOS PROJEKTO

 „Kokybiška stažuotė - žingsnis link sėkmingos karjeros“

Nr. 2017-1-LT01-KA116-034983

 

KONFERENCIJA II

 Data: 2018-05-25, 13.00 val.

Vieta: Alytaus profesinio rengimo centras, Putinų g. 40, Didžioji salė

1. 13.00 – 13.10 Konferencijos atidarymas, sveikinimo žodis. Direktorius Vytautas Zubras.

2. 13.10 - 13.20 Mokyklos vadovų stažuotė Paryžiuje, Prancūzijoje (Vytautas Zubras, Stasys Degutis).

3. 13.20 – 13.30 Automobilių kėbulų remontininko specialybės mokinių ir mokytojų stažuotė Kraslavoje, Latvijoje (Arnas Kivaras, Karolis Kaminskas, Tautvydas Seniūnas, Žygimantas Grybauskas, Giedrius Jieznas, Darius Vasiliauskas).

4. 13.30 – 13.40 Logisto ekspeditoriaus specialybės mokinių ir mokytojo stažuotė Valgoje, Estijoje (Tomas Šimanskas, Rokas Cerpickas, Gabrielė Ramaškaitė, Raivydas Rasimavičius, Ramūnas Rasimavičius, Greta Jazavitaitė, Liudvina Kirkauskaitė, Gabija Balčiūnaitė, Kęstutis Viselga).

5. 13.40 – 13.50 Kompiuterių ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokinių ir mokytojo stažuotė Rygoje, Latvijoje (Emilis Veliullajev, Erlandas Masionis, Arnas Kulda, Povilas Mikovičius, Irmantas Grimalauskas).

6. 13.50 – 14.00 Elektros įrenginių elektromechaniko specialybės mokinių ir mokytojo stažuotė Valensijoje, Ispanijoje (Deividas Žilinskas, Rytis Navickas, Lukas Kubilius, Edvinas Petravičius, Matas Blažukas, Linas Damukaitis, Saulius Čiuplys).

7. 14.00 – 14.20 Automobilių mechaniko ir automobilių elektromechaniko specialybės mokinių ir mokytojo stažuotė Rygoje, Latvijoje (Aidas Aleknavičius, Karolis Miliauskas, Modestas Jeznas, Tomas Putreika, Evaldas Krutulis, Lukas Labanauskas, Remigijus Levanauskas, Arnoldas Lukševičius, Mantas Mažeika, Danielius Makštutis, Mindaugas Sapežinskas).

8. 14.20 – 14.30 Metalo apdirbimo staklininko specialybės mokytojo stažuotė Rygoje, Latvijoje (Alfonsas Laukevičius).

9. 14.30 – 14.40 Suvirintojo specialybės mokinių ir mokytojo stažuotė Lapua, Suomijoje (Karolis Pečiulaitis, Augustas Račkauskas, Remigijus Mackevičius, Dainius Mitrulevičius, Tomas Kuniejus).

10. 14.40 – 14.50 Nordplus Junior projekto dalyvių stažuotė Seinajoki, Suomijoje (Algis Mikalonis, Geraldas Miglinas).

11. 14.50 – 15.00 Nordplus Junior projekto, IT mokytojų stažuotė Rygoje, Latvijoje (Irma Jovaišienė, Rūta Jakulienė).

12. 15.00 – 15.10 Europass mobilumo dokumentų įteikimas. Diskusijos, klausimai.

Maloniai kviečiame dalyvauti visą Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenę.