Skip to main content

Nacionalinis elektros įrenginių elektromechaniko mokymo programos mokinių profesinio meistriškumo konkursas

   

2018 m. gegužės 9 – 10 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko nacionalinis elektros įrenginių elektromechaniko mokymo programos mokinių profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 10 mokinių iš 5 mokyklų: Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro, Elektrėnų profesinio mokymo centro, Jonavos politechnikos mokyklos, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos, Alytaus profesinio rengimo centro. Konkurso dalyviai atliko 4 praktines užduotis - įvadinių ir paskirstymo įrenginių montavimas spintose KAS ir PS, daugiabučio namo laiptinės ir lauko durų aikštelės apšvietimas, elektros pavaros valdymas, vieno kambario instaliacijos montavimas pagal pateiktą projektą.

Konkurso dalyvių atliktų užduočių rezultatus vertino komisija sudaryta iš AB Eso, UAB „Žilinskis ir co“, Alytaus profesinio rengimo centro deleguotų atstovų. Nugalėtojais tapo ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos I, II, III laipsnio diplomais buvo apdovanoti šie mokiniai: I vietą laimėjo Tadas Kupčiūnas (Jonavos politechnikos mokykla), II – Regimantas Paulauskas (Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla), III – Jeronimas Rimkevičius (Jonavos politechnikos mokykla). Visiems dalyviams, juos rengusiems mokytojams buvo įteikti Padėkos raštai.

Konkurso metu, kol mokiniai varžėsi, mokytojai lankėsi Visuomenės harmonizavimo parke, kur susipažino su jame įrengtais ir naudojamais inžineriniais sprendimais.

Konkurso organizatoriai – Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras bei Alytaus profesinio rengimo centras.

Konkurso rėmėjai: UAB „Elintos matavimų sistemos“, UAB „Elektrobalt“, UAB ,,Lankava“, UAB ,,Arvedas“, UAB ,,Viržis“.

 SPMC vadovė R. Makaveckė

  

  

  

  

  

  

      

  

 

Konkursas organizuojamas pagal
projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“
Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-01-0001