Skip to main content

Pažintinė edukacinė išvyka į IT įmones

Balandžio 26 dieną P65 grupės mokiniai dalyvavo pažintinėj edukacinėje ekskursijoje pagal užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ ir iniciatyvos „Būsiu__“ organizuojamo projekto ATEITIES INŽINIERIAI siūlomą programą. Aplankėme Barclays operacijų centrą, Lietuvos radijo ir televizijos centrą, Vilniaus Gedimino technikos universiteto mechanikos fakultetą.

Barclays operacijų centro darbuotojai supažindino su centro veikla, padalinių atliekamais darbais. Mokiniams buvo pateikta naudingų patarimų kaip rašyti CV, kaip dalyvauti darbo pokalbyje. Išklausėme paskaitą tema „Kibernetinė sauga“.

Lietuvos radijo ir televizijos centre mokinius supažindino su centro veikla, aplankėme duomenų centrą, monitoringo skyrių. Mokiniai sužinojo kaip taikomos IT ir kompiuterinių tinklų technologijos šiame centre, buvo pristatytos galimybės atlikti praktiką.

Gedimino technikos universiteto mechanikos fakultete mus pasitiko prodekanė Ina Tetsman, kuri mokiniams pristatė fakulteto veiklas biomechanikos, mechatronikos ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityse. Mokinius labai sudomino apsilankymas medicininės ir reabilitacinės technikos laboratorijoje, kurioje pamatė kaip taikomi 3D spausdintuvai.

   

Profesijos mokytoja Daiva Radišauskienė