Skip to main content

Alytaus profesinio rengimo centro kartingų varžybos

2018 balandžio 19 dieną įvyko pirmosios Alytaus profesinio rengimo centro mokinių kartingų varžybos. Jose dalyvavo 14 vaikinų ir 4 merginos. Buvo parengtos dvi trasos ir du kartingai. Kartingai sportiniai, 125 cm3 su automatine pavarų dėže. Pirmajame etape dalyviai privalėjo kuo tiksliau ir be klaidų įveikti trasą. Važiuoti taip pat buvo pakviesti ir Prancūzijos mokiniai, atvykę į mūsų mokyklą stažuotis, jie kartingu važiavo pirmą kartą.

Į kitą etapą pateko 9 dalyviai. Jiems reikėjo važiuoti trasoje be klaidų ir laikui. Kiekviena klaida dalyviui kainavo pridedant 5 sekundes prie bendro laiko ir pridedant 10 sekundžių, jei ne visus trasos punktus pasiekė. Buvo išrinkti trys nugalėtojai, visi apdovanoti saldžiaisiais prizais, o pirmosios vietos laimėtojas gavo ir taurę. Laimėtojai:

I vieta - Mantas Zubrus;

II vieta - Titas Turčinas;

III vieta - Robertas Pikelis.

Įteikus apdovanojimus, trasoje važiavo sportiniai automobiliai, jie vėžino nugalėtojus ir svečius ir Prancūzijos. Sportinių automobilių savininkai - daugkartiniai Lietuvos čempionai: Darius Sukackas (BMW) ir Arminas Varpulis (SUBARU).