Skip to main content

INTEGRUOTA PAMOKA

TEMA:

Minkštų baldų medžiagų parinkimas, paruošimas ir medžiagų pamoka (austininės medžiagos, jų asortimentas).

2018-04–16 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje, pataisos namų padalinyje, baldžiaus specialybės N7 ir siuvinių gamintojo specialybės N4 grupėse vyko integruota apmušimo ir paklotinių medžiagų paruošimo ir medžiagų pamoka. Ją vedė baldžių mokymo programos profesijos mokytoja D. Alkevičienė ir siuvinių gamintojo mokymo programos vyresnioji profesijos mokytoja B. Petrauskienė.

Pamokoje dalyvavo profesijos mokytojai Aldona Gopienė, Gintautas Petraška, Alytaus pataisos namų socialinės reabilitacijos skyriaus specialistė Vaida Bundzaitė.

Pamokoje mokiniai buvo supažindinti su minkštų baldų gamyboje naudojamomis apmušimo ir paklotinėmis medžiagomis, jų paruošimo technologija ir paruošimui naudojamais įrankiais, buvo mokoma medžiagas sugrupuoti į grupes, sudaryti sukirpimo technologinę kortelę, mokiniai buvo supažindinti su naudojamų įrankių detalėmis ir naudojimu.

Profesijos mokytoja B. Petrauskienė pristatė austines medžiagas, supažindino su jų savybėmis, asortimentu. Taip pat buvo akcentuojamos panaudojimo galimybės tiek siuvimo pramonėje, tiek ir baldų gamyboje.

Pamokoje buvo panaudota įvairi vaizdinė medžiaga, mokytojos demonstravo austinių medžiagų pavyzdžius, apmušimo ir paklotines medžiagas, pateiktyse buvo pristatyta pagamintų badų kolekcija.

Mokinius pamokoje į aktyvų darbą įtraukė pateiktų mokymosi priemonių įvairovė, dirbti motyvavo tinkamai parinktos užduotys. Naujų žinių įgiję mokiniai dalijosi įspūdžiais.

 

D. Alkevičienė, B. Petrauskienė