Skip to main content

REGIONINIS KONKURSAS „RAŠTINGIAUSIAS PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGOS MOKINYS IR DARBUOTOJAS“ MARIJAMPOLĖJE

2018 m. kovo 7 d. Marijampolės profesinio rengimo centre vyko regioninis konkursas „Raštingiausias profesinio mokymo įstaigos mokinys ir darbuotojas“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Konkurse dalyvavo profesinių mokymo įstaigų mokiniai ir darbuotojai iš viso regiono: Marijampolės, Kudirkos Naumiesčio, Vilkaviškio, Alytaus bei Daugų. Alytaus profesinio rengimo centrui atstovavo trys mokinės: Aušra Ješkevičiūtė (S22), Kamilė Ragelytė (P66) bei Paulina Dalinskaitė (P83), geriausiai pasirodžiusios pirmajame konkurso etape, kuris APRC vyko 2018 m. vasario 6 d.

Konkurso dalyviai turėjo atlikti vienintelę užduotį- parašyti diktantą apie Lietuvą. Vertinimo komisija, kuri buvo sudaryta iš visų konkurse dalyvaujančių mokyklų lietuvių kalbos mokytojų, didžiausią dėmesį skyrė dalyvių gebėjimams tinkamai taikyti rašybos ir skyrybos taisykles, be to, buvo atsižvelgta ir į rašto kultūrą. APRC mokinės A.Ješkevičiūtės darbas buvo pripažintas pačiu estetiškiausiu, mokinė už šią nominaciją gavo padėką. Už dalyvavimą konkurse Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriaus Padėkos raštais buvo apdovanotos ir kitos dvi mokinės: K.Rgelytė ir P.Dalinskaitė. Sveikiname šias mokines ir džiaugiamės sėkmingu jų pasirodymu konkurse!

 

A.Abromaitienė