Skip to main content

Išvyka į Knygų mugę

Vasario 22 dieną draugiškas mūsų mokyklos mokytojų ir mokinių būrelis apsilankė Vilniaus knygų mugėje. Šių metų šventės šūkis ,,SKAITAU LIETUVĄ – SKAITAU PASAULĮ“ mugės lankytojus kvietė atrasti ir atpažinti krašto istoriją, kultūrą, mokslą ir kitas gyvenimo sritis kaip gyvą, atvirą tekstą. Mugėje, kuri yra vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje, kiekvienas patyrėme malonių staigmenų: vieniems pavyko įsigyti naujai pasirodžiusią knygą, kiti gyrėsi sutikę žinomą rašytoją, muzikantą ar televizijos laidų vedėją. Renginyje taip pat buvo proga paklausyti įdomių diskusijų ar muzikos kūrinių. Mūsų mokyklos mokiniams ir mokytojams pavyko pamatyti mugėje besilankančią šalies prezidentę Dalią Grybauskaitę, aktorę Nijolę Narmontaitę, režisierę Dalią Ibelhauptaitę, žurnalistą Andrių Užkalnį ir kitus žymius žmones. Išradingumu, sąmoju ir gera nuotaika visus sužavėjo profesorius Liudas Mažylis.

Tikimės, kad kasmet apsilankyti knygų mugėje taps gražia tradicija.

 

P84 grupės mokinė Giedrė Geraltauskaitė