Skip to main content

"Bravo mokiniai 2017"

“Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę -šventas Kalėdas. Palikę už pečių stovėti Laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, nuoskaudos... Neapeikime jų, nenusigręžkime. Su visais savo prisiminimais susėsime prie Kūčių stalo, ant kurio jau skleidžiasi Susitaikymo ir Atleidimo žiedai. Pabūkime kartu toj pačioj Žvaigždėj, toj pačioj Tyloj, toj pačioj Vilty...”

Taip svajingai ir viltingai renginys prasidėjo ir šurmulingai, smagiai pasibaigė - su dainomis, šokiais ir kvapą gniaužiančiu mokinių pasirodymu su salto ir kitais įspūdingais elementais.

Kiekvienais metais prieš Kalėdas Alytaus profesinio rengimo centre apdovanojami patys geriausieji mokiniai. Tačiau šias metais pirmą kartą APRC istorijoje apdovanojimų ceremoniją vadinome „BRAVO mokiniai 2017“ ir šiais metais pirmą kartą patys geriausieji į sceną atsiimti apdovanojimų žengė raudonu kilimu. Šiais metais mokiniai buvo apdovanoti centro direktoriaus Vytauto Zubraus padėkomis ir saldžiais centro konditerių keptais gaminiais.

       

Aušra Jakubėlienė

APRC metodininkė