Skip to main content

SPMC atstovų konsultaciniai mokymai

2017 m. lapkričio 21, gruodžio 5 ir 19 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro įgyvendinamo projekto „ Profesijos ir suaugusiųjų mokytojų kvalifikacijos tobulinimo sistemos plėtra“ Nr. 09.4.2-ESF-V-715-01-0001 konsultaciniai mokymai sektorinių praktinių mokymo centrų (SPMC) atstovams „SPMC veiklos ir valdymo gerinimas“.

Mokymų tikslas – suteikti įrankius, kuriais pasinaudodami SPMC sugebėtų pagerinti savo veiklą ir valdymą. Mokymuose dalyvavo ne tik Alytaus PRC administracijos darbuotojai ir profesijos mokytojai, bet ir verslo įmonių atstovai (AB mašinų gamykla „Astra“ ir UAB „Lanksti linija“), švietimo įstaigų atstovai (Alytaus kolegija, Marijampolės kolegija, Marijampolės profesinio rengimo centras, Aukštadvario žemės ūkio mokykla, Veisiejų technologijos ir verslo mokykla, Elektrėnų profesinio mokymo centras, Butrimonių gimnazija), Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus atstovas.

Mokymų dalyviai nusimatė pilno SPMC pajėgumo ir efektyvios veiklos orientyrus, identifikavo ir išanalizavo silpnas SPMC veiklos ir valdymo sritis, sudarė rinkodaros veiksmų planą, siekiant pritraukti skirtingų mokymo sektorių ir verslo klientus, suplanavo SPMC paslaugų (galimybių) vystymą, siekiant tenkinti klientų poreikius, įsivardino norimą sukurti pridėtinę vertę ir konkrečius jos komponentus, nusimatė produktų vystymo kryptis, sudarė konkretų veiksmų planą, kuris užtikrintų įsivardintos pridėtinės vertės pasiekimą.

SPMC vadovė R. Makaveckė