Skip to main content

APRC MOKYTOJŲ EDUKACINĖ IŠVYKA

Lapkričio 3 d. Alytaus profesinio rengimo centro mokytojai dalyvavo kvalifikacinėje edukacinėje išvykoje į Birštoną ir Kauną, kurios metu lankėsi trejose skirtingose organizacijose ir gilinosi į mokymosi iš patirties strategiją bei didaktinius metodus.

Pirmąjį seminarą mokytojams vedė Birštono sakralinio muziejaus direktorė dr. Roma Zajančkauskienė, kuri pristatė istorinę asmenybę šiemet oficialiai palaimintuoju paskelbtą arkivyskupą Teofilių Matulionį, atskleisdama jo gyvenimo būdą, patirtį ir puoselėtas vertybes sovietinės okupacijos metais. Antrasis seminaras vyko Kauno seserų benediktinių vienuolyne, kur dr. Aušra Vasiliauskaitė pristatė patirtinio mokymo (-si) koncepciją, dirbant su įvairaus amžiaus vaikais ir jų tėvais. Trečioji aplankyta ugdymo institucija buvo Kauno kunigų seminarija, kur vyko susitikimas su jos ugdytiniais, pristatyta seminarijos istorija, atskleidžiant humanistinių vertybių ugdymo metodus bei netradicinių mokymo (-si) erdvių ir aplinkų panaudojimo galimybes ugdymui.

Mokytojai, dalyvaudami seminaruose, tobulino bendrąsias pedagogines kompetencijas, įgijo naujų teorinių žinių bei praktinių įgūdžių ir įvaldė naujus aktyvius mokymo (-si) metodus.