Skip to main content

Kirpėjo mokymo programos mokinės aktyviai dalyvauja veiklose

Praėjusią savaitę S12 grupės Kirpėjo mokymo programos mokinės dalyvavo VŠĮ ,,Gerumo skraistė“ vykdomoje grožio akcijoje. Jos kartu su centro vadove ir darbuotoja aplankė garbaus amžiaus senjorus. Mokinės teikė kirpėjo paslaugas - kirpo bei šukavo sunkiai vaikštančius žmones namuose, įgijo praktinių įgūdžių bei lavino bendravimo įgūdžius.

S39 grupės mokinės aplankė vaškinių figūrų parodą, kuri eksponuojama Alytaus kultūros ir komunikacijos centre. Mokinės grožėjosi žymių meistrų sukurtomis vaškinėmis figūromis, jų apranga, aksesuarais bei plaukais, barzdomis ir ūsais.

Prieš rudens atostogas S12 ir S39 grupės mokinės surengė ir Helovyno šventę. Tai buvo šių grupių integruota pamoka. Trumpalaikio plaukų sušukavimo ir šukuosenų modeliavimo pamokoje mokinės mokėsi ,,velti“ plaukus. Tai grožio triukas, kuris reikalingas modeliuojant bet kokio tipo šukuosenas. Veliant plaukus suteikiama apimties. Mokytojos demonstravo vėlimo ir šukuosenos modeliavimo techniką, o mokinės pristatė savo konditerinius gebėjimus. Visos gardžiavosi Helovyno tortu, keptais raganos pirštais, besišypsančiais mandarinais ir kitais skanumynais.

Džiaugiamės aktyviomis Kirpėjo mokymo programos mokinėmis!

 

Kirpėjų profesijos mokytoja M. Kazokienė