Skip to main content

Iškilminga APRC mokytojų nominacijų įteikimo popietė „Sidabrinis obuolys 2017“

Ketvirtadienis, spalio 5-oji. Tarptautinė mokytojo diena. Lauke šviečia saulė, nors pastarąsias dienas tik lijo. Prie mokyklos pastebėti mokiniai, nešini gėlėm ... Prie visų mokyklos įėjimų stovi ir mokytojų laukia mokiniai, pasipuošę, rankose laikydami spalvotus rudeninius lapus, ant kurių po sveikinimą mokytojui... Žinot kokia viso to priežastis? Ogi MOKYTOJŲ DIENA!

Šių metų renginyje mylimus mokytojus džiugino ne tik gimnazijos šokėjos bei vokalistai, tarp kurių savo dainą padovanojo ir buvusi mokyklos mokinė Eglė, bet ir mokytojams teikiamos nominacijos. Alytaus profesinio rengimo centro mokinių taryba šiais metais teikė 28 pagrindines nominacijas mokyklos mokytojams ir vadovams. Žengti raudonu kilimu buvo pakviesti ir apdovanoti beveik 30 mokytojų, o savo, kaip pretendentų, pavardes išgirdo beveik 80 mokytojų! Tačiau ne taip paprastai tos nominacijos buvo išdalintos. Reikėjo atsakyti į klausimus, kurie mokytojams, jaudinantis dėl išgirsto savo vardo bei žengiant raudonu kilimu lydimiems mokinių, neatrodė labai lengvi...

Po nuotaikingo renginio, kurio pabaigoje mokytojai sukosi šokio ritmu pagal smagią paskutinę Gretos ir Džiugintos dainą, mokytojai buvo pakviesti išgerti kavos, suvalgyti pyragaitį ir pasidžiaugti savo švente.

             

 

 

Aušra Jakubėlienė

APRC metodininkė (neformalaus ugdymo organizatorė)