Skip to main content

SPALIS - LIETUVOS MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO

SPALIS - LIETUVOS MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO

Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija kviečia spalio mėnesį Lietuvos mokyklų bendruomenes aktyviai ir kūrybingai savo bibliotekose organizuoti veiklas, diskusijas, renginius tema: „Mokau ir mokausi su biblioteka“.

Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti Lietuvos mokyklas, jų bibliotekas ir bendruomenes glaudesniam ir efektyvesniam bendradarbiavimui, siekiant bendrų švietimo ir ugdymo tikslų.

Kviečiame mokyklų bendruomenes diskutuoti, ieškoti bendrų susitarimų, dalintis patirtimis, kaip mokyklų bibliotekos gali prisidėti siekiat mokinių pažangos, telkiant ir vienijant bendradarbiavimui mokyklų bei gyvenamosios vietos bendruomenes ir t.t.

Alytaus profesinio rengimo centro bibliotekos darbuotojos savo skaitytojus ir visą mokyklos bendruomenę kviečia aktyviai dalyvauti šiose akcijose ir renginiuose:

,,LAIŠKAS MOKYKLOS BIBLIOTEKAI“

Kviečiame mokyklos bendruomenę rašyti laiškus bibliotekai, teikti pasiūlymus, kaip biblioteka gali prisidėti prie mokinių pažangos, kokios literatūros pasigendate bibliotekoje, kokios pagalbos tikitės iš bibliotekos darbuotojų, ar tenkina jus bibliotekos darbo laikas ir t.t. Laiškus galite mesti į bibliotekose esančias tam skirtas dėžutes.

Lauksime laiškų ir būtinai atsižvelgsime į jūsų pageidavimus!

„METŲ ŽODIS 2017“

Metų žodį ir Metų posakį gali siūlyti visi. Žodžius ar posakius, Jūsų manymu, tinkamus dalyvauti 2017-ųjų Metų žodžio ir Metų posakio rinkimuose, siųskite elektroniniu paštu metuzodis@gmail.com arba „Gimtosios kalbos“ žurnalo redakcijai (Mokslo enciklopedijų leidybos centras), Būtų puiku, jei pakomentuotumėte, kodėl Jūsų siūlomas žodis ar posakis vertas dalyvauti rinkimuose.

APRC biblioteka taip pat prisideda prie akcijos ir kviečia mokyklos bendruomenę aktyviai dalyvauti renkant „Metų žodis 2017“.

“PAMOKA BIBLIOTEKOJE”

Kviečiame mokytojus pamokas vest bibliotekoje, pakeičiant įprastą mokiniams erdvę Tikimės, kad mokiniai pabuvoję tarp knygų, dažniau apsilankys bibliotekoje ir kiekvienas tikrai ras įdomią knygą paskaityti šaltais rudens vakarais.

 

PROZININKUI, DRAMATURGUI


VINCUI KRĖVEI MICKEVIČIUI -135

(Literatūrinė paroda bibliotekoje)

MOKINIŲ DARBŲ PARODA

Kviečiame aplankyti bibliotekose veikiančias parodas!