Skip to main content

Apdovanojimai už sėkmingai išlaikytus brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus

2017 metų liepos 27 dieną Vilniuje, Lietuvos Respublikos Vyriausybės didžiojoje salėje, vyko šalies abiturientų ir profesinių įstaigų absolventų, sėkmingai išlaikiusių brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus, pagerbimo šventė. Šiais metais buvo pakviesti ir geriausi profesinių mokyklų absolventai bei jų mokytojai, kurių kompetencijos (ir teorijos, ir praktikos) įvertintos dešimtukais. Džiugu, kad į dešimtuko sąrašą pateko du mūsų mokyklos, P40 grupės, mokiniai Renata Stražnickaitė ir Haroldas Globetans. Auklėtoja ir profesijos mokytoja Birutė Judickienė. Deja, Haroldas išvykęs ir atsiimti apdovanojimo negalėjo. Mokiniams, už puikius pasiekimus, dėkojo, sveikino ir apdovanojimus įteikė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Skambėjo muzikiniai kūriniai, kuriuos susirinkusiems dovanojo M. K. Čiurlionio menų mokyklos absolventai. Džiugu ir malonu, kad mūsų mokiniai savo stropiu mokymusi ir aktyvia veikla garsina mokyklos vardą.

Profesijos mokytoja metodininkė Birutė Judickienė