Skip to main content

Įvyko 2016-2017 m.m. mobilumo programų projektų sklaidos konferencija „MOKYTOJŲ STAŽUOČIŲ PATIRTIES SKLAIDA“

2017 m. gegužės 30 d. Alytaus profesinio rengimo centre įvyko baigiamoji Erasmus+ 2016-2017 m.m. mobilumo projektų sklaidos konferencija „Mokytojų stažuočių patirties sklaida“. Joje dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centro mokytojai, kurie pagal Erasmus+ programos projektus buvo išvykę į stažuotes 2016-2017 m.m.

Sklaidos konferenciją atidarė ir jos dalyvius pasveikino Alytaus PRC direktorius Vytautas Zubras. Toliau išsamiai buvo pristatytos ir išanalizuotos šių projektų veiklos, tikslai, uždaviniai ir pasiekti rezultatai:

Iš viso 2016 - 2017 m. m. pagal Erasmus+ programos mobilumo projektus savo profesines kompetencijas kėlė ir turimas žinias gilino 14 Alytaus profesinio rengimo centro mokytojų. Mobilumo projektų dalyviai stažavosi Vokietijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Tenerifėje.

Renginio metu profesijos mokytojai dalinosi mintimis, apie sustiprėjusius profesinius įgūdžius, Europos profesinių mokyklų novatoriškus darbo metodus, lygino Lietuvos ir užsienio profesinio mokymo sistemų panašumus, privalumus bei skirtumus, diskutavo, kaip galima būtų patobulinti profesinio mokymo procesą mokykloje remiantis užsienio šalių gerąja praktika.

Konferencijos pabaigoje dalyviams buvo įteikti Europass mobilumo dokumentai.