Skip to main content

DALYVAUKITE NUOTRAUKŲ KONKURSE #CEDEFOPPHOTOAWARD 2017!

DĖMESIO!

2017 m. lapkričio 20-24 d. Europos Komisija organizuoja 2-ją „Europos profesinių gebėjimų savaitę“. Šia iniciatyva siekiama parodyti didžiules profesinio mokymo galimybes jauniems ir suaugusiems žmonėms, norintiems atrasti ir atskleisti savo talentą bei įgyti tinkamus įgūdžius ir žinias šiandienos ir rytojaus darbui.

Švietimo mainų paramos fondas džiaugiasi, kad praėjusiais metais taip aktyviai ši iniciatyva buvo palaikyta ir Lietuvoje, kuomet net 32 Lietuvos organizacijos bei institucijos organizavo beveik 60 įvairių renginių ir tikisi aktyvumo ir šiais metais.

Kaip vieną iš pirmųjų ir puikių iniciatyvų – Europos profesinio mokymo plėtros centro (CEDEFOP) organizuojamas ir pernai didžiulės sėkmės sulaukęs fotografijos konkursas #CedefopPhotoAward 2017, kurio tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.

Šių metų konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą.

 ,,Taigi kviečiame konkurse dalyvauti Jūsų profesinio mokymo įstaigos mokinius, besimokančius pirminiame ar tęstiniame profesiniame mokyme. Norintieji dalyvauti turi suformuoti komandą iki 3 narių. Kiekviena komanda turi sukurti originalią fotoistoriją, kurią sudarys nuo trijų iki penkių fotografijų ir pateikti naratyvinį jos aprašymą, ne daugiau kaip 100 žodžių apimties. Individualiai besimokantieji dalyvauti negali."

Fotografijų pateikimo terminas: 2017 m. liepos 15 d.

Plačiau apie konkursą: http://www.erasmus-plius.lt/naujiena/dalyvaukite-nuotrauku-konkurse-cede...

Norintys dalyvauti kreipkitės į Vystymo skyrių.