Skip to main content

Sportiškiausios pirmakursių grupės rinkimai 2017

Šių metų gegužės 17 d. Alytaus profesinio rengimo centro stadione vyko tradicinė pirmakursių sporto šventė „Sportiškiausios pirmakursių grupės rinkimai 2017“. Dalyvius pasveikino ir gražios sportinės kovos palinkėjo direktorius Vytautas Zubras. Mokiniai rungtyniavo virvės traukimo, smiginio, estafetinio bėgimo rungtyse. Po atkaklių kovų medaliai užkabinti ir mokyklos konditerių kepti saldumynai įteikti šių grupių komandoms: III – oji vieta atiteko P61 gr. vaikinams (gr.vadovė R.Tarasevičienė), II –ąją vietą užėmė P64 gr. merginos (gr. vadovė R. Zenevičiūtė), o nugalėtojais tapo ir sportiškiausios pirmakursių grupės titulą laimėjo bei pagrindinę varžybų taurę gavo S20/S20* gr. vaikinai (gr. vadovė I.Pusiavienė).

Sveikinam nugalėtojus, prizininkus ir visus dalyvius!