Skip to main content

„Pavasaris, grožis ir sveikata“

Kovo 6 - 10 d. Statybos technologijų ir verslo skyriuje buvo organizuojama savaitė „ Pavasaris, grožis ir sveikata“. Kiekvieną dieną mokyklos ir miesto bendruomenė turėjo galimybę išklausyti, stebėti, išbandyti ir pajausti pavasario gamtos, žmogaus grožio ir sveikatos ritmą. Buvo organizuojami mokytojų ir mokinių gamtininkų, higieninės kosmetikos kosmetikų, kirpėjų, floristų, masažuotojų užsiėmimai.

Šią savaitę vainikavo Lietuvos profesijos mokyklų socialinio slaugytojo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse varžėsi Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai. Mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis. Nugalėtoja paskelbta Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro mokinė Gabrielė Kulešovaitė, II vietą užėmė mūsų centro mokinė Greta Kvedaravičiūtė. III vieta atiteko Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro mokinei Evelinai Jablonskytei.

Konkurso metu mokiniai turėjo galimybę ne tik pademonstruoti savo profesinius įgūdžius, bet ir pasidalinti įspūdžiais, gerąja patirtimi. Renginio metu vyko seminaras „TENA slaugos, higienos ir kūno priežiūros priemonės". Seminarą vedė Tena atstovė Lina Gružinskienė.

Konkurse dalyvaujančius mokinius lydėjo profesijos mokytojos, kurios susipažino su Paslaugų ir verslo, Statybos technologijų ir verslo skyrių organizuojamu grožio ir sveikatos mokymo procesu, aplankė aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą. Laikas prabėgo greitai ir turiningai.

 

Rasuolė Kundrotienė, Rita Ribinskienė