Skip to main content

MMB „Chill Station“ – socialinis verslas

Mokinių mokomosios bendrovės „Chill station“ įkūrėjai - Laurynas Cibulskas (P75 gr.), Ingrida Neseckaitė (P75 gr.), Gintarė Kosiagina (P75 gr.) ir Agnė Marčiulaitytė (P75 gr.), susipažinę su socialinio verslo konceptu, nusprendė savo verslo modelį pagrįsti socialiniu poveikiu.

Sausio 31 d. vykusiame bendrovės direktorių valdybos posėdyje buvo nutarta:

1. apibrėžti MMB „Chill Station“ socialinį tikslą - suteikti pagalbą Alytaus regiono beglobiams gyvūnams;

2. uždirbtą bendrovės pelną skirti socialiniam tikslui įgyvendinti;

3. skleisti ir viešinti informaciją apie socialinį verslą ir jo socialinį poveikį.

Kovo 13 d. jaunieji socialinio verslo lyderiai vyko į Alytaus regiono gyvūnų globos namus. Ši organizacija rūpinasi žmonių išduotais ir apleistais gyvūnais, kurie tikisi surasti naujus namus ir tikrus, rūpestingus šeimininkus. Alytaus regiono gyvūnų globos namuose susipažinome su organizacijos socialine misija, veikla, problemomis bei įteikėme finansinę paramą- 100 eurų bendrovės sugeneruoto pelno. Finansinė parama labai reikalinga gyvūnėlių kastracijai, vaistams bei papildams įsigyti.

MMB „Chill Station“ komanda taip pat skatina jausti atsakomybę už mūsų mažuosius draugus, prieš įsigyjant augintinį įvertinti savo galimybes ir turimas sąlygas juo rūpintis, nebūti priešiškiems beglobiams ir likimo valiai paliktiems gyvūnams, jų neskriausti, o esant galimybei priimti pamestinuką į savo namus.

MMB „Chill Station“ komanda, ekonomikos mokytoja Edita Šidlauskaitė