Skip to main content

Europos sveikos mitybos diena 2016

Sveika gyvensena yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenime. Todėl Europos sveikos mitybos dienos proga, kuri minima lapkričio 8 d., Alytaus profesinio rengimo centre jau septinti matai iš eilės organizuojamas konkursas. Šiais metais konkurse dalyvavo visų 12 trečiosios gimnazijos klasės grupių komandos. Kartu su mokiniais komandų nariais pagal konkurso nuostatus buvo ir grupių vadovai.

Konkurse dalyvavusios komandos atliko logines, kūrybines ir praktinę užduotį. Mokiniai minė mįsles, narpliojo kryžiažodį, rašė produktus ant sveikos mitybos piramidės, kūrė ir skaitė ketureilį, o komandų kapitonai atliko praktinę užduotį – užrištomis akimis jie ragavo sveikus maisto produktus ir turėjo atspėti, kas tai yra. Grupių vadovai taip pat atliko užduotis ir prisidėjo prie komandinių rezultatų. Visos konkurso užduotys turėjo vieną bendrumą – jos buvo susijusios su sveika gyvensena.

Trečiąją vietą konkurse iškovojo P65 gr. komanda, antroji vieta atiteko S20/20* grupei, o konkurso nugalėtoja tapo S21 gr. komanda. Konkurso nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti asmeninėmis APRC padėkomis, saldžiais prizais bei Visuomenės sveikatos biuro prizais. Sveikiname konkurso nugalėtojus!

Tai buvo smagus ir naudingas konkursas, tapęs gražia mokyklos tradicija. Turbūt visi pritaria, kad sveikai gyventi yra smagu. Ateityje laukia dar daugybė akcijų, renginių, todėl mes tikimės, kad į mūsų organizuojamas veiklas įsitrauks vis daugiau mokinių, mokytojų ir kad mes padėsime visai mokyklos bendruomenei pajausti sveikos gyvensenos poreikį.

     

 

 

Metodininkė

Aušra Jakubėlienė