Skip to main content

„MIRONO KELIAS“

Gegužės 19d. Dauguose vyko Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos estafetinis bėgimas „Mirono kelias“ ir istorinių žinių konkursas, kurį jau šešeri metai organizuoja Daugų Vlado Mirono gimnazija ir Daugų Dievo apvaizdos bažnyčios klebonas.

10 km estafetiniame bėgime ir istorinių žinių konkurse dalyvavo dvylika mokyklų, kai kurios buvo pirmą kartą ir jau antrą kartą dalyvavo bėgikai iš kaimyninės Lenkijos – Punsko.

Mūsų PRC bėgimo komandai atstovavo: Gražina Šašlauskaitė, P40 gr., Paula Buslavičiūtė, P42 gr., Liveta Labanauskaitė, S15 gr., Arvaidė Broneikaitė P54 gr., Arūnė Mikniūtė,P42 gr., Akvilė Bakšytė, S15 gr., Justina Virbickaitė, S11 gr., Deimantas Židelis, P57 gr., Mindaugas Lukošiūnas, S84., Aurimas Vilčinskas, P38* gr., Mantas Mažeika, P51 gr., Tadas Sakalauskas, P52 gr., Tautvydas Seniūnas, P52 gr. Istorinių žinių konkurse: Aldas Sakalauskas, S98 gr., Klaudijus Benošis, S98 gr., Rimas Šalašavičius, S98 gr., ir juos ruošusi istorijos mokytoja Feolė Keblikienė, kuri buvo ir viena iš vertinimo komisijos narių.

Po Šv. Mišių Bukauciškių koplyčioje, mokiniai išvyko į istorinių žinių konkursą, na o bėgikai pasiskirstę estafetės etapais ruošėsi startui.

Finišavus paskutiniams etapų dalyviams, mūsų komanda iškovojo ketvirtąją vietą. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo suvenyrais.

Šaunuoliai mūsų centro mokiniai!

Kūno kultūros mokytoja

Daiva Nebilevičiūtė