Skip to main content

Grožio srities mokytojų stažuotė Suomijoje

Alytaus profesinio rengimo centro mokytojos Aurelija Vaitkevičienė, Laura Kajackaitė ir Jovita Šliūželienė vasario 28 – kovo 5 dienomis dalyvavo stažuotėje - profesinėje organizacijoje „WinNowa“, Pori mieste, Suomijoje, pagal Nordplus Junior 2015 projektą NR. NPJR-2015/10061 „Exchange of international experience among Finland and Lithuania“.

WinNowa yra regioninis profesinio mokymo jaunimui ir suaugusiems tiekėjas pietvakarių Suomijoje. Mokymo paslaugos apima jaunimo profesinę kvalifikaciją, suaugusiųjų praktinį mokymą pagal individualius poreikius, suaugusiųjų švietimą, papildomą profesinį mokymą. WinNowa įvaldžiusi stiprų ir ilgalaikį bendradarbiavimą su vietos įmonėmis ir viešojo sektoriaus organizacijomis, pavyzdžiui: mokymosi darbe, kvalifikacijos kėlimo strategijomis bei tęstinio švietimo ir darbo politikos švietimo srityje.

Savaitę trukusioje stažuotėje mokytojos turėjo galimybę susipažinti su mokyklos grožio sektoriumi t.y. kirpyklų, kosmetologų, masažuotojų, pėdų priežiūros specialistų, teorinėmis ir praktinėmis klasėmis bei pamatyti kokybišką, klientų aptarnavimą, bei praktinius užsiėmimus kirpykloje, kosmetologo klasėje. Taip pat lankėsi viename iš geriausių grožio salonų Pori mieste „PRIMO DONNA“. Ten dirbanti kvalifikuota manikiūro specialistė Liina Jokinen supažindino su madingomis manikiūro tendencijomis ir technologijomis.

Laisvu metu mokytojos aplankė ne tik Pori miestą, bet ir turėjo galimybę nuvykti Helsinkyje vykusią grožio parodą.