Skip to main content

Priėmimas

Mes Lietuvos čempionės!

2016 m. sausio 27 d. Alytaus PRC sporto salėje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių merginų krepšinio finalinės varžybos. Teisę dalyvauti merginų krepšinio finalinėse varžybose iškovojo: Alytaus PRC, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla, Kauno Karaliaus Mindaugo PMC, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų PRC, ir Šiaulių PRC. Mūsų merginos nuo pat varžybų pradžios buvo nusiteikusios kovingai. Pirmąsias varžybas, rezultatu 38:16, įveikė Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų PRC komandą, Šiaulių PRC komandą nugalėjo rezultatu 58:42. Dėl aukso medalių merginos žaidė su Kauno Karaliaus Mindaugo PMC komanda. Alytaus PRC merginų krepšinio komanda po įtemtos kovos palaužė priešininkes rezultatu 40:32 ir iškovojo aukso medalius. Sidabro medaliais pasipuošė Kauno Karaliaus Mindaugo PMC komanda, bronzos medaliai atiteko Šiaulių PRC komandai. Alytaus PRC merginų komanda, užėmusi I-ąją vietą, kelia sau pačius aukščiausius tikslus reprezentuoti Lietuvą Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse, kurios vyks Lietuvoje balandžio mėnesį.