Skip to main content

Priėmimas

Sportinė diena centro 10-mečiui paminėti

2014-10-21 sporto salėje vyko P20, P20*, P30, P30*, P44, P44* sportinės varžybos su tikslu išsiaiškinti sportiškiausią šių mokymo programų grupę. Varžybų dalyvius pasveikino ir palinkėjo patirti džiaugsmo sportuojant skyriaus vedėja Aldona Cibulskienė. Buvo varžomasi trijose rungtyse: kamuolio metimas į krepšį per dvi minutes, greitumo estafetė ir virvės traukimas. Komandą sudarė septyni dalyviai. Po atkaklios kovos III-ąją vietą iškovojo P30, P30* (grupės vadovė - Laima Vaivadienė), antra liko P20, P20* (grupės vadovė - Lina Sorokienė). Sportiškiausia grupe tapo P44, P44*(grupės vadovė - Birutė Jakucevičienė) nugalėjusi visose rungtyse. Visi mokiniai buvo apdovanoti atminimo medaliais skirtais centro 10- mečiui paminėti.