Skip to main content

Pirmakursių šventė 2014

Rugsėjo 25 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko jau tradicine tapusi pirmakursių šventė. Ji prasidėjo krikštynomis grupėse. Šventės kaltininkų laukė nelengvos užduotys, kurias organizavo vyresni mokiniai. Tačiau mūsų pirmakursiai parodė, kad jie verti šios mokyklos mokinio statuso ir išlaikė visus išbandymus. Po krikšto, jau „įšventinti“ ir tapę „tikraisiais“ mūsų mokyklos mokiniais, grupių atstovai dalyvavo sportinėse varžybose. Jų metu tradiciškai išrenkame sportiškiausią pirmakursių grupę. Kad visus lydėtų sėkmė, vokalinio ansamblio merginos atliko Lietuvos krepšinio himną, pritaikytą mūsų mokyklai, ir atkaklios kovos prasidėjo... Visų mokyklos skyrių pirmakursiai savo jėgas išbandė šiose sportinėse rungtyse: estafetės ir virvės traukimo, baudų metimo į krepšį, rankų lenkimo ir smiginio. Grupių vadovai, kurių indėlis į grupės rezultatus taip pat labai svarbus, dalyvavo šaškių varžybose. Sportiškiausia pirmo kurso grupe tapo S98* grupės (Kirpėjo mokymo programos) merginos. Jų grupės vadovė Meilė Kazokienė. Visi rezultatai 

Visų rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojai ir vardinėmis padėkomis, komandoms prizininkėms buvo įteiktos taurės, kurios puoš grupių vadovų kabinetus ir džiugins mokinius tol, kol jie baigs mokyklą.

Pirmakursių šventę lydėjo puiki nuotaika, jaunatviškas šėlsmas, jaudulys... Diena paliko daugybę neišdildomų įspūdžių ir akimirkų. Pirmo kurso mokiniai pasijautė pilnateisiais mokyklos bendruomenės nariais.

 

 

Metodininkė Aušra Jakubėlienė