Skip to main content

Bendrabučiuose gyvenančių moksleivių krepšinio turnyras "Oranžinis kamuolys".

2013m. lapkričio 29 d. 17.00 Alytaus PRC Pramonės ir prekybos skyriaus sporto salėje vyko APRC bendrabučiuose gyvenančių moksleivių krepšinio turnyras "Oranžinis kamuolys".

Dalyvavo dvi komandos atstovaujančios Pramonės ir prekybos skyrių ,,DRAKONAI‘‘ ir Statybos technologijų ir verslo skyrių ‚, STMEISTRAI‘‘. ,,DRAKONAI‘‘ rinktinėje buvo užsirašę po 7 žaidėjai, ,,STMEISRTAI‘‘ -6 žaidėjai.

Nuo pat pirmų žaidimo minučių geriau sekėsi Pramonės ir prekybos skyriaus bendrabučio moksleivių komandai, jau ketvirtą žaidimo minutę vedusiai rezultatu 11-2. Po antro kėlinio rezultatas buvo 27-22.

,,STMEISTRŲ‘‘ komanda turėjo nuolat vytis varžovus ir tik ketvirto kėlinio 6 min 15 s Statybos technologijų ir verslo skyriaus bendrabučio moksleivių komanda sugebėjo išlyginti rezultatą 47-47.

Tenka pripažinti, kad šį kartą ,,DRAKONŲ‘‘ komanda buvo stipresnė ir laimėjo rezultatu 57-56.

Daugiausiai taškų pelnė S84 g. moksleivis Kuliešius Gytis - 29 taškai; S75g. Juodeška Eimantas-11;

S75g. Ilkinas Modestas-8; P18g. Gurevičius Andrius-4; S90g Sereičikas Egidijus-4.