Skip to main content

Archyvas - Straipsnis

Vasario 22nd, 2018

DARBO TARYBOS RINKIMŲ REZULTATAI

Rinkimai į darbo tarybą vyko 2018 m. vasario 20 d.

Darbuotojų, turinčių teisę dalyvauti darbo tarybos rinkimuose, skaičius – 227 darbuotojai.

Darbo tarybos rinkimuose dalyvavo – 139 darbuotojai (61,2 % turinčių teisę dalyvauti darbo tarybos rinkimuose). Darbo tarybos rinkimai laikomi įvykusiais, nes dalyvavo daugiau kaip pusė rinkimų teisę turinčių darbuotojų.

Išduota balsavimo biuletenių – 139 vnt., nepanaudoti – 88 vnt.

Vasario 20th

Netradicinės pamokos

,,Šimtmetis lietuvių poezijoje“

APRC mokiniai lankė senolius

Slaugytojo padėjėjo S38 grupės mokiniai vasario 16 d. išvakarėse, atlikdami mokomąją praktiką Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijoje, Alytaus skyriuje, lankė Alytaus mieste gyvenančius vienišus senolius. Lietuvos šimtmečio proga mokiniai nešė pačių pagamintus trispalvius paukščius ir papuošė senolių namus. Taip mokiniai įnešė šventinės nuotaikos, turėjo galimybę išgirsti senolių prisiminimus, susijusius su Lietuvos nepriklausomybe. Senoliai dėkojo mokiniams už praleistą laiką kartu.

Regioninės profesinių mokymo įstaigų vaikinų krepšinio varžybos

2018 m. vasario 14 d. Marijampolės profesinio rengimo centre vyko regioninės profesinių mokymo įstaigų vaikinų krepšinio varžybos. Mūsų komandai atstovavo:

1. Arnas Dumbliauskas P85 gr.

2. Airidas Krutulis, P81 gr.

3. Lukas Blaževičius, P73 gr.

4. Rimvydas Vyšniauskas, S10 gr.

5. Edvinas Vyšniauskas, S23 gr.

6. Airas Staniulis, S24 gr.

Vasario 15th

Švenčiame Lietuvos 100-metį

Vasario 15 d. Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi švęsti. Kaip Lietuvos prezidentė sakė, vasario 16-oji – linksma šventė, nes Lietuva švenčia valstybės gimimą. Mes didžiuojamės savo šalimi, didinga jos istorija, garbinga praeitimi ir narsiais jos žmonėmis. Vedini šio kilnaus jausmo mes skaitėme poeziją, giedojome LR himną, dainavome, varžėmės viktorinoje, mes tiesiog šventėme, mes džiaugėmės kartu su visais Lietuvos žmonėmis.

Vyko stalių ir baldžių meistriškumo - kūrybiškumo konkursas „LIETUVOS VALSTYBĖS SIMBOLIAI“

Vasario 13 d. statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko stalių ir baldžių meistriškumo - kūrybiškumo konkursas „LIETUVOS VALSTYBĖS SIMBOLIAI“. Dalyvavo aštuoni staliaus ir baldžiaus specialybių mokiniai. Konkurso užduotis – išspręsti testą ir pagaminti gaminį .

Konkurso dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmės vertinimo komisijos nariai.

Užgavėnių šventė

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą, siekiant prisišaukti pavasarį bei žyminti paskutinę žiemos mėsiedo dieną. Per užgavėnes tradiciškai dirbami tik lengvi darbai, gaminamas maistas bei sočiai valgoma, pramogaujama. Liaudyje sakoma, jeigu sunkiai per užgavėnes dirbsi, tai „per visus metus nebus poilsio, nepabaigsi darbų”.

PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ DĖMESIUI!

Keičiama Mokytojų tarybos posėdžio data – posėdis vyks vasario 23 d. 9 val.

 Didžiojoje salėje (Putinų g. 40)

Mokytojų tarybos posėdžio darbotvarkė


1. Dėl 2017 - 2018 m. m. I pusmečio rezultatų.

Ugdymą organizuojančios skyrių vedėjos A. Motūzienė, V. Berankienė ir N. Brusokienė.

 

2. Dėl 2018 m. centro veiklos plano.

Vasario 14th

Paroda „Studijos 2018. Įjunk ateitį“

Vasario 8–10 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018. Įjunk ateitį“, kurioje dalyvavo ir Alytaus profesinio rengimo centro komandos. Karjeros planavimo mugėje „Renkuosi profesiją“ pristatė perspektyvias profesijas jaunimui, demonstravo naujausias technologijas, mechaninius bei meninius sprendimus. Alytaus profesinio rengimo centras buvo atsakingas už Inžinerinės pramonės ir energetikos srities pristatymą.

Vasario 13th

Dekoratyvinė mozaika Lietuvos simbolių kūrimas Marketri technika baldžių darbuose

Meninio medžio apipavidalinimo būdai yra sudedamoji baldų projektavimo, gamybos ir restauravimo specialistų rengimo programos dalis.

Vasario 7 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje vyko seminaras – praktikumas manikiūrininko mokymo programos mokiniams

Vasario 7 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje vyko seminaras – praktikumas manikiūrininko mokymo programos mokiniams, besimokantiems dabar bei jau įgijusiems šią profesiją ir dirbantiems buvusiems mūsų mokiniams. Seminaro metu buvo naudojama Majestic professional nail system produkcija. Tai profesionali Vokietijos gamintojo Trendnails International aukštos kokybės produkcija, skirta nagų industrijos profesionalams.

Vasario 12th

Modernios Lietuvos šimtmetis – sėkmės istorija

Šimtmetis atskleidė, kad mokame iš istorijos gelmės pasiimti tai, ko reikia dabarčiai; jeigu būtina, imamės atsakingo, neretai sunkaus visuomenės ir valstybės tobulinimo darbo; giname laisvę, kai šiai pamatinei vertybei iškyla pavojus; turime drąsos kurti ne tik savo, bet ir Europos bei pasaulio istoriją.

Šie dalykai teikia pagrindą didžiuotis atkurtos Lietuvos laimėjimais, įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį.

DARBUOTOJŲ DĖMESIUI

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsniu (Darbo tarybos rinkimai) 2018 m. vasario 20 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Pramonės ir prekybos skyriaus posėdžių salėje (209 kab. ) bus organizuojami rinkimai į darbo tarybą.

Yra pasiūlyti 9 kandidatai į darbo tarybą. Darbo tarybą sudarys 5 (penki) darbuotojai.

Vasario 9th

„JIE KŪRĖ LIETUVĄ. KĄ KURIAME MES?“

Paroda, skirta Sausio 13-osios aukoms atminti