Skip to main content

Archyvas - 2017

Gruodžio 22nd

"Bravo mokiniai 2017"

“Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę -šventas Kalėdas. Palikę už pečių stovėti Laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, nuoskaudos... Neapeikime jų, nenusigręžkime. Su visais savo prisiminimais susėsime prie Kūčių stalo, ant kurio jau skleidžiasi Susitaikymo ir Atleidimo žiedai. Pabūkime kartu toj pačioj Žvaigždėj, toj pačioj Tyloj, toj pačioj Vilty...”

Gruodžio 21 dieną P66/66* grupės mokiniai su grupės vadovu lankėsi Alytaus vaikų globos namuose

Nuvykus mus pasitiko ir šiltai priėmė vyriausioji auklėtoja, ji mus palydėjo į salę kurioje pasirodė ir vaikų globos auklėtiniai tuo pat metu prie mūsų prisijungė su muzikine programa ir Lietuvos kariuomenėje, Alytuje tarnaujantys vyrai.

Mažiems vaikams Kalėdos dažniausiai yra viena – Kalėdų Senis ir jo dovanos: daug blizgučių, didelis šurmulys, juokas ir dėmesys.

TEORINĖ – PRAKTINĖ PAMOKA „VOLUNGĖS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS 4 B KLASĖS MOKINIAMS

2017 m. gruodžio 19 d. Alytaus profesinio rengimo centre lankėsi Alytaus „Volungės“ mokyklos 4B klasės mokiniai lydimi jų mokytojos.

Kalėdinis sveikinimas!

Gruodžio 21st

Konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“

Alytaus PRC nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. vyko kompiuterinio piešinio konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“. Konkursui buvo pateikti 18 piešinių. Iš visų piešinių buvo išrinkti 3 patys gražiausi, kurių autoriams buvo įteikti padėkos raštai.

 

Pirma vieta

Povilas Mikovičius P55 gr.

Antra vieta

Lukas Natulkevičius P85 gr.

 Trečia vieta

Emilis Veliullajev P55 gr.

 

Gruodžio 20th

EUROPOS PROFESINIŲ GEBĖJIMŲ SAVAITĖ ALYTAUS PROFESINIO RENGIMO CENTRO BIBLIOTEKOJE

Europos profesinių gebėjimo savaitės metu Alytaus profesinio rengimo centro bibliotekoje vyko paroda „Kiekvienas žmogus yra talentingas. Kai kurie talentai gali būti akivaizdūs, o kai kurie dar neatskleisti“. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su įvairių specialybių mokinių darbais. Paroda sulaukė didelio mokyklos bendruomenės susidomėjimo. Joje apsilankė ne tik mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai, bet ir kitų Alytaus miesto mokyklų mokiniai. Labai džiugu, kad parodą aplankė ir svečiai iš užsienio: Bulgarijos, Estijos, Latvijos.

Gruodžio 19th

LDB Entuziastų komandos apsilankymas APRC

2017 m. gruodžio 15 d. Alytaus PRC lankėsi Lietuvos darbo biržos Entuziastų komandos nariai. Jiems buvo pristatytas Alytaus profesinio rengimo centras, jo veikla, turima infrastruktūra. Svečiai lankėsi Inžinerinės pramonės sektorinio praktinio mokymo centre bei Pramonės ir prekybos skyriuje.

 

Kas yra Lietuvos darbo biržos entuziastų komanda?

MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2017-12-21 d. 15.00 val. Didžiojoje salėje vyks Mokytojų tarybos posėdis

1. Dėl 2017 metų veiklos plano įgyvendinimo.

Pranešėjas direktorius V. Zubras

2. Dėl tyrimo apie patyčias mokykloje išvadų ir patyčių prevencijos ir intervencijos priemonių plano projekto.

SPMC atstovų konsultaciniai mokymai

2017 m. lapkričio 21, gruodžio 5 ir 19 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro įgyvendinamo projekto „ Profesijos ir suaugusiųjų mokytojų kvalifikacijos tobulinimo sistemos plėtra“ Nr. 09.4.2-ESF-V-715-01-0001 konsultaciniai mokymai sektorinių praktinių mokymo centrų (SPMC) atstovams „SPMC veiklos ir valdymo gerinimas“.

"Bravo mokiniai 2017"

Gruodžio 18th

EDUKACINĖ MOKOMOJI IŠVYKA Į UAB „SAUKESTA“

Remiantis Alytaus profesinio rengimo centro strateginės veiklos 2016-2018 metų planu, kuriame siekiama geresnio bendradarbiavimo su verslo pasauliu ir įmonėmis, šių metų gruodžio 10 d. tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus specialybės, S33 grupės mokiniai buvo edukacinėje mokomojoje išvykoje UAB „Saukesta“ įmonėje.

Gruodžio 13th

Seminaras "Animuotų pateikčių kūrimas debesyse ir ne tik"

Registracija į seminarą >>> ČIA <<<

Alytaus profesinio rengimo centre lankėsi svečias is Prancūzijos

2017 m. gruodžio spalio 5 – 7 d. Alytaus profesinio rengimo centre lankėsi Clermont – Ferrand regiono (Prancūzija) G TILLION profesinio licėjaus direktorius Pascal Le Moing. Svečias į Lietuvą atvyko pagal Erasmus+ programos projektą „Keitimasis švietimo patirtimi Europoje“ Nr. 2016-1-FR01-KA101-023296.

Gruodžio 12th

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Stalius 2017“

Konkursą organizavo – LR švietimo ir mokslo ministerija ir Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyrius. Konkurso tikslai: ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kelti profesinio mokymo(si) prestižą, motyvaciją, stiprinti mokinių motyvaciją; ugdyti mokinių kūrybiškumą, iniciatyvą ir bendradarbiavimą; plėtoti ryšius su verslo institucijomis; skatinti profesijos mokytojų iniciatyvumą ir kūrybiškumą. Mūsų mokyklą atstovavo pirmo kurso staliaus mokymo programos mokinys Paulius Brokas. Konkurso dalyviai per 6val. turėjo pagaminti gaminį.

Gruodžio 11th

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Pažvelk į profesiją kitaip“

2017 metų gruodžio 8 dieną Karaliaus Mindaugo profesiniame centre vyko profesinio meistriškumo konkursas grožio specialistams – mokiniams, besimokantiems pagal kirpėjo, kosmetiko profesinio mokymo programas. Konkurse dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centro mokinė S31* Gerda Martišauskienė. Jai pasiruošti padėjo profesijos mokytoja Jolanta Dumbliauskienė.