Skip to main content

Archyvas - 2015

Gruodžio 31st

Seminaras ,,Segė iš odos“

Š.m. gruodžio 28d. APRC, Statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko seminaras ,,Segė iš odos“. Seminare mokytojai mokėsi pasigaminti papuošalą: aptraukti segės pagrindą oda, glamžyti (raukšlėti) odos gabalėlius, komponuoti ir dekoruoti segę akmenukais, karoliukais. Kiekvienas dalyvaujantis seminare galėjo pasigaminti sau segę ar apyrankę.

Seminaro organizatorė – mokytoja metodininkė Vitalija Makauskienė

Nuotraukose:

Gruodžio 30th

Kalėdos 2015

... Sutemų gniūžtes į langus mėto

Kas jisai, tas keistas juokdarys?

Aš prašau, kad Dievas jam padėtų,-

Jis tikriausiai taip ir padarys,-

Kad lėtai per visą naktį snigtų,

O ryte pragystų vyturys.

Aš prašau, kad Meilė nepaliktų,-

Ji tikriausiai taip ir padarys,-

Gruodžio 28th

PADĖKA už dalyvavimą akcijoje „PADĖK ŠALIA ESANČIAM 2015“

Gruodžio 23rd

Kalėdinis sveikinimas!

Seminarai APRC mokytojams mokinių atostogų metu

1.

Seminaras 
mokyklos bendruomenei  “Segė iš odos“

2015-12-28

10.00 val.

DĖMESIO SKELBIAMA PROGRAMOS NORDPLUS DALYVIŲ ATRANKA!

Skelbiama Alytaus profesinio rengimo centro Nordplus Junior 2015 programos projekto „Exchange of international experience among Finland and Lithuania“ Nr. NPJR-2015/10061 mokytojų atranka!

Projekto metu numatyta 1 savaitės trukmės:

Gruodžio 22nd

Geroji profesinio mokymo patirtis 2015 m

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras kasmet organizuoja Gerosios profesinio mokymo patirties konkursus. Konkurse gali dalyvauti visos profesinio mokymo įstaigos, kurios teikia formaliojo profesinio mokymo paslaugas. Konkursas organizuojamas nuo 2010 metų. Mūsų mokyklos mokytojai kasmet sėkmingai dalyvauja šiame konkurse.

ATVIRA PAMOKA ,,Darbas su Universalia kasos sistema“

2015 m. gruodžio 16 dieną Pramonės ir prekybos skyriuje vyko atvira pamoka ,, Darbas su universalia kasos sistema“ P47 gr. vadybininko padėjėjo programos mokiniams. Pamoką vedė vyresnioji profesijos mokytoja Rūta Čyžienė, pamoką stebėjo profesijos mokytojai, ekonomikos ir verslo metodinės grupės pirmininkė Rima Miglinienė ir metodininkė Aldona Zubrickienė.

Mokinių viešnagė vaikų globos namuose

Gruodžio 21 dieną P21 grupės mokiniai su grupės vadovu Ž. Kudarausku lankėsi Alytaus vaikų globos namuose. Mokiniai globos namų auklėtiniams buvo paruošę kalėdinių vaišių. Nuvykus mus pasitiko ir šiltai priėmė vyriausioji auklėtoja, ji mus palydėjo į salę kurioje mažieji gyventojai repetavo savo kalėdinę programą.

Gruodžio 21st

Išvyka į Vilnių

Gruodžio 18 d.P58, S13, S11 ir P50 grupių mokiniai buvo išvykę į Vilnių. Kelionės tikslas – aplankyti Genocido aukų muziejų ir Bernardinų vienuolyno kompleksą.

Ekonomikos ir verslo olimpiada

Gruodžio 14 d. Statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko centro Ekonomikos ir verslo olimpiada. Olimpiados tikslai :

1.Skatinti mokinius domėtis ekonomikos mokslu ir verslu, gilinti savo žinias šioje srityje, ugdyti jų kūrybiškumą, rinkos ekonomikos supratimą, mąstymo būdą ir kultūrą;

2.Suteikti mokiniams galimybę įvertinti savo rinkos ekonomikos žinias prieš tolesnes studijas arba pradedant dirbti.

Kalėdos 2015

Edukacinė pažintinė išvyka į Kauną

Gruodžio 17 d. Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai vyko į Maironio lietuvių literatūros muziejų bei Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Kelionės tikslas - plėtoti literatūrines žinias apie rašytojų gyvenimą ir kūrybą, ugdyti mokinių kultūrines kompetencijas. Supažindinti mokinius su gamtininko Tado Ivanausko moksline veikla, jo įkurtu Zoologijos muziejumi bei skatinti tyrinėti gamtą. Gamtos mokslai padeda žmogui suvokti savo vaidmenį pasaulyje ir todėl svarbūs kiekvienam šiuolaikiniam žmogui.

ALYTAUS PROFESINIO RENGIMO CENTRAS CENTRO TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

Posėdis vyks 2015 m. gruodžio 22 d. 15.30 val.

Alytaus PRC, Putinų g. 40, Alytus, 207 kab.

 

1. Dėl 2015 m. centro veiklos programos įgyvendinimo

Pranešėjas direktorius Vytautas Zubras

 

2. Dėl centro projektinės veiklos

Pranešėja vystymo skyriaus vedėja Jolanta Žvaliauskaitė

Gruodžio 18th

Kalėdinė mugė

Šių metų gruodžio 17d. 13.00 val. Pramonės ir prekybos skyriaus II korpuso 108 kabinete vyko Medžio dirbinių kalėdinė mugė, kurią organizavo P 59*, P44* grupių mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojų N.Kazočiūnienės ir I.Mickevičienės.

Mugės lankytojai galėjo įsigyti įvairių medžio dirbinių sau ar dovanėlėms.

P59*, P44* grupių mokiniai ir mokytojos N.Kazočiūnienė ir I.Mickevičienė sveikina visą APRC bendruomenę su artėjančiomis šventėmis ir siunčia linkėjimą.