Skip to main content

Archyvas - 2012

Gruodžio 28th

Stažuotė Prancūzijoje

Šių metų gruodžio 15-22 dienomis vienuolika prancūzų kalbos mokytojų iš Lietuvos sulaukė puikios Prancūzijos ambasados Lietuvoje dovanos- turėjo galimybę stažuotis Prancūzijos tarptautiniame pedagoginiame centre, kuris įsikūręs Sevre, Paryžiaus priemiestyje.

MOKINIŲ KŪRYBA COMENIUS PROJEKTE

Galime pasidžiaugti mokinių, dalyvaujančių Comenius projekte, kūrybiškumu, energingumu ir puikiais meniniais sugebėjimais. Pirmaisiais TV klipais ir audio įrašais mokiniai keičiasi su bendraamžiais iš 12 Europos šalių.

 

Pirmieji klipai yra skirti mokyklų pristatymui, audio- mokinių atliekama pasirinkta daina.

Video galima peržiūrėti čia:

 

Gruodžio 27th

ATEINA KALĖDOS...

Kalėdų stebuklas atkeliauja pas mus: į mūsų namus, į mūsų širdis, išguidamas neramias mintis, atpūsdamas šventinę nuotaiką ir nekantrumą šia nuotaika pasidalinti su pačiais artimiausiais, su draugais, kolegomis… Todėl visur jaučiamas jaukus šurmulys. Kalėdos – tai vilties ir stebuklų metas, bet ne tik... Tai taip pat ir rimties bei susikaupimo laikotarpis, kai mes apgalvojam savo gyvenimą, analizuojam savo klaidas, pasižadame sau būti geresniais, daryti gerus darbus ar kažko naujo siekti gyvenime.

Gruodžio 21st

Kalėdinė krepšinio šventė 2012

2012 m. gruodžio 19 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko Alytaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo politikos įgyvendinimo, Jaunimo veiklos projekto ,,Kalėdinė krepšinio šventė 2012“ varžybos ir konkursai, kuriame dalyvavo Alytaus miesto gimnazijų, Daugų Vlado Mirono gimnazijos, Alytaus kolegijos ir Alytaus PRC mokiniai ir mokytojai. Šventė prasidėjo Alytaus PRC direktoriaus sveikinimu ir centro vokalinio ansamblio daina.

Seminaras „Refleksyvus požiūris į ugdymo problemų sprendimą institucijoje“

Gruodžio 19-20 d. Centre lankėsi Ugdymo plėtotės centro atstovė, dr. Loreta Statauskienė. Jos vizito tikslas - projekto „Mokymosi krypties pasirinkimo galimybių didinimas 14-19 m. mokiniams“ įgyvendinimas mokykloje. Viešnia domėjosi, kaip yra vykdomas modulinis mokymas bendrojo ugdymo dalykų programose.

Statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko centro Ekonomikos ir verslo olimpiada

Gruodžio 13 d. Statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko centro Ekonomikos ir verslo olimpiada. Olimpiados tikslai :

1.Skatinti mokinius domėtis ekonomikos mokslu ir verslu, gilinti savo žinias šioje srityje, ugdyti jų kūrybiškumą, rinkos ekonomikos supratimą, mąstymo būdą ir kultūrą;

2.Suteikti mokiniams galimybę įvertinti savo rinkos ekonomikos žinias prieš tolesnes studijas arba pradedant dirbti.

Kalėdinis mokytojų pasitarimas Statybos technologijų ir verslo skyriuje

Kiekvieną antradienį Statybos technologijų ir verslo skyriuje vyksta mokytojų pasitarimas. Mokytojams suteikiama naujausia informacija bei aptariami aktualūs klausimai.

LABDAROS AKCIJA „PADĖK ŠALIA ESANČIAM 2012“

Ir vėl metus skaičiuosim iš pradžių,

Lyg snaigės delnuose vėl dienos tirps.

Žavės žiema tyliu, ramiu grožiu,

Į langą zylės belsis, vėtros šėls.

Vėl žvaigždės kris į laukiančias akis,

Ir širdyje prisiminimai dilgčios.

Gruodžio 20th

Kalėdinis 3X3 krepšinio turnyras M.Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriuje

2012 gruodžio 17d. M.Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriuje(sporto salėje) vyko vaikinų Kalėdinis 3X3 krepšinio turnyras.

Pirmąją vietą iškovojo Ž9 grupės vaikinų komanda. Įnirtinga kova vyko tarp Ž11 ir Ž6 grupių komandų. Antroji vieta atiteko Ž6 grupės mokiniams, vienu tašku aplenkusiems Ž11grupės vaikinus, užėmusius trečiąją vietą.

Kalėdinis sveikinimas

MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDIS

ALYTAUS PROFESINIO RENGIMO CENTRO

MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

 

Posėdis vyks 2012-12-27, 9.00 val., didžiojoje salėje, Putinų g. 40.

1. Dėl mokinių profesinio informavimo ir orientavimo 2013 m.

Pranešėja bibliotekos vedėja V. Vaitulevičienė

Šurmuliuoja floristinių darbų paroda

Spaudžiant šaltukui ir siaučiant pūgoms floristai džiugina, ir šildo savo floristiniais darbais. Vis pažeria puikių idėjų, kaip pasipuošti savo namų erdves prieš gražiausias metų šventes – Kalėdas! Paroda eksponuojama APRC paslaugų verslo skyriuje, dalis eksponatų pervežta į statybos ir verslo skyrių. Kviečiame pasigrožėti mokinių darbais.

Gruodžio 19th

Geroji profesinio mokymo patirtis: 2012 metai

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro organizuotame Gerosios profesinio mokymo patirties konkurse tarp 37 patirties pavyzdžių pateiktų atrankai buvo pateikti 4 mūsų mokyklos mokytojų aprašymai. Tai įrodo, kad mūsų mokytojai dirba kūrybiškai ir turi nemaža gerosios patirties.

Konkurse dalyvavo:

Gruodžio 17th

Kalėdinių stalų ir puokščių paroda