Skip to main content

Archyvas - 2011

Gruodžio 30th

PUSRYČIŲ FIESTA

Jau antrus metus Alytaus profesinio rengimo centre vykdoma „Sveikatiados“ projekto iniciatyva „Pusryčių fiesta“. Todėl prieš didžiąsias metų šventes organizuojamos grupės valandėlės, kurių metų pusryčiaujama, jau tampa ir gražia, ir naudinga tradicija. Susirenka visa grupė su grupės vadovu po pirmosios arba antrosios pamokos, ir visi kartu pusryčiauja- valgo savo atsineštus pusryčius ( obuolį, jogurtą, sumuštinį...). Taip pat aptaria, kodėl reikia valgyti pusryčius, ką reiktų valgyti...

Gruodžio 27th

Laikas- žmogaus susitikimo su Dievu sakramentas

„Laikas- žmogaus susitikimo su Dievu sakramentas. Todėl galima sakyti, kad kiekviena akimirka - tai evangelinis talentas, nes tai artimybė, kuri mus kažkur kviečia. Kiekvieną akimirką - nesvarbu, ar ji būtų sunki, ar lengva - Dievas tau dovanoja savo malonių” (T. Dajzcer)

Gruodžio 23rd

Kalėdinis sveikinimas

KALĖDOS- STEBUKLŲ METAS

Kalėdos- stebuklų metas. Vieni to stebuklo nekantriai laukia, kiti ima ir susikuria patys.

Artėjant šventėms

Kas rūpinasi eglute, kas eglutės žaislais, o bendrabučio gyventojai kambarių puošimu. Visi turi savo darbų ir svajonių...

Štai Adomas Kibildis pirmasis atsivežė į savo kambarį eglutę ir vieną padovanojo bendrabučiui.

Kaip gera savomis rankomis puošti bendrabutį, mergaičių karpomomis snaigėmis, angeliukais, žvaigždėmis tiesiog pražydo bendrabučio langai.

Gyvename laukimu Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų

Alytaus PRC vyko labdaros akcija „Padėk šalia esančiam 2011“

Gruodžio 22nd

Šukuosenos konkursas ,,Kalėdinės fantazijos‘‘

2011-12-19 APRC Statybos tech. ir verslo skyriaus bendrabučio patalpose-kirpykloje vyko ,, Kalėdinės fantazijos‘‘ šukuosenos konkursas. Jame dalyvavo Statybos skyriaus moksleiviai ir Pramonės bei Paslaugų skyriaus moksleivės.

 

Daugiau informacijos čia

Seminarai mokytojams

Gruodžio 21st

APRC vyko ekonomikos ir verslo olimpiada

2011 m. gruodžio 19 d. Statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko APRC ekonomikos ir verslo olimpiada, kurios tikslas buvo skatinti mokinius domėtis ekonomikos mokslu ir verslu, gilinti ir įvertinti savo žinias šioje srityje. Renginį organizavo ekonomikos mokytojos B. Kundrotienė, E. Šidlauskaitė, V. Brusokienė ir R. Juškauskienė. Olimpiados dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmingo darbo direktoriaus pavaduotojas ugdymui J. Karkauskas.

OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

Gruodžio 20th

Iškilmingos šventės metu įteikti apdovanojimai

2011 m. gruodžio 15 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai šventė savo veiklos 20-metį. Šios iškilmingos šventės metu buvo įteikti apdovanojimai Rūmų narėms aukštosioms mokykloms ir profesinio rengimo įstaigoms „Už pasiekimus 2011 m.“. Apdovanojimai buvo skiriami mokykloms už pasiekimus profesinio mokymo ir projektinėje veiklose, aktyvų dalyvavimą Rūmų bei kitose veiklose.

Renginyje dalyvavo direktorius V. Zubras, kuriam buvo įteiktas diplomas mūsų mokyklai „Už pasiekimus 2011 metais“.

Gruodžio 19th

PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

   2011 m. gruodžio 19 d. Alytaus profesinio rengimo centre lankėsi svečiai iš Lenkijos, Gižycko pavieto mokyklų ir švietimo įstaigų aptarnavimo komiteto. Susitikimo metu buvo aptartas Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 5-asis kvietimas teikti paraišką paramai iš Europos regioninės plėtros fondo gauti. Pagrindinis programos tikslas – skatinti tvarų pasienio regiono vystymąsi didinant ekonominę, socialinę ir teritorinę sanglaudą.

Pramonės ir prekybos skyriuje vyko popietė „ Kūčių valgiai, tradicijos ir papročiai“

Gruodžio 14 dieną Pramonės ir prekybos skyriuje vyko popietė „ Kūčių valgiai, tradicijos ir papročiai“. P5, P88, P72 grupių mokiniai papasakojo , kaip mūsų senoliai šventė šias šventes, kokius patiekalus ruošė Kūčių stalui, kokios tradicijos ir papročiai išliko iki šių dienų. Su renginio svečiais pasidalino savo surinktomis patiekalų receptūromis, taip pat juos vaišino mokinių pagamintais Kūčių valgiais. Visus renginio dalyvius pradžiugino netikėtai užklydęs Kalėdų Senelis su pilnu maišu dovanų.

Gruodžio 16th

Popietė „Gerumo ir grožio nebūna per daug“

2011 metų gruodžio 12 d. Pramonės ir prekybos skyriuje vyko skyriaus vedėjos, estetikos mokytojos A. Cibulskienės, padavėjų-barmenų mokytojos B. Judickienės ir etikos mokytojos M. Sinkevičienės organizuota atvira integruota popietė – pamoka „Gerumo ir grožio nebūna per daug“, kurios metu mokytojai ir mokiniai kalbėjo, diskutavo, rodė skaidres apie žmogų nuo seniausių laikų iki šių dienų.

Fotokrosas 2011 "Kur žiemoja angelai"

Gruodžio 15d. kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės P97 grupės komanda dalyvavo konkurse fotokrosas "Kur žiemoja angelai", kurį organizavo Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla. Konkurse dalyvavo kompiuterio ir organizacinės technikos operatorių specialybės pirmakursių 5 komandos: 2 iš Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos ir po vieną iš Kauno ryšininkų, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos ir Alytaus profesinio rengimo centro.

ATESTACIJOS KOMISIJOS POSĖDIS

GRUODŽIO 20 D. 15.00 VAL. PRAMONĖS IR PREKYBOS SKYRIUJE 28 KAB. ĮVYKS ATESTACIJOS KOMISIJOS POSĖDIS

MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ

ATESTACIJOS KOMISIJOS POSĖDŽIO

DARBOTVARKĖ

 

2011-12-20

15.00 val.

Alytus