Skip to main content

Archyvas - 2010

Gruodžio 31st

Fotografijos konkursas "Žiemos fantazija"

SVEIKINAME

Šių metų gruodžio 26 d. Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriaus aktų salėje vyko Balbieriškio seniūnijos bendruomenių naujametinė vakaronė „Palydėkim metus“. Vakaronės metu buvo teikiamos nominacijos Balbieriškio seniūnijos nusipelniusiems žmonėms. Džiugu, kad „Metų pirmūno“ nominacija atiteko mūsų skyriaus Ž7 grupės mokinei Gintarei Zubravičiūtei.

Kauniečių viešnagė centre

Gruodžio 28 d. Pramonės ir prekybos skyriuje viešėjo Kauno maisto pramonės profesinės mokyklos pedagogai, vadovaujami direktoriaus A.Grevo. Viešnagės metu svečiai susipažino su centro profesinio mokymo aplinka - programomis, mokomaisiais kabinetais, vykdoma projektine veikla. Svečius ypač domino centro patirtis įsisavinant ESF lėšas – mokomosios aplinkos renovacija. Su kauniečiais APRC bendrauja ne pirmus metus, kartu vykdomi tarptautiniai mobilumo bei edukaciniai projektai.

Gruodžio 27th

LABDAROS AKCIJA „PADĖK ŠALIA ESANČIAM 2010“

O koks didelis ir stiprus gali būti pažintas gerumas! Kiek daug jame gali būti gyvybės ir vilties, kiek daug stebuklingų galių gali nešti savyje! Ir visai nesvarbu, kaip gerumas atrodys. Gal tai tik švelnus pavasarinis drugelio prisilietimas. Nebūtiniai gerumas turi būti toks didelis, kaip koks basakojis milžinas, kurio viena koja stovi ant auksinės ražienos, o kita – ant kieto, perdžiūvusio, tiesiog plytomis virtusio grumstuoto dirvono. Taip, gali atrodyti, kad tavo sutiktas gerumas rankomis gainioja debesis, o akimis kalbasi su saule.

Gruodžio 23rd

Linksmų Šv. Kalėdų ir kūrybingų Naujųjų Metų

Kalėdiniai renginiai

Baigiantis metams kiekviena diena tampa laukimu kažko geresnio, gražesnio, šviesesnio.

Kažko, kas dar bus.

Kalėdų laukimas - nuostabus procesas

ir laukimo nuotaika yra neatsiejama nuo Naujųjų Metų...

Gruodžio 22nd

Gerumo akcija

   

Baudų metimų turnyras

2010-12-20 Alytaus PRC sporto salėje vyko Alytaus apskrities oranžinio kamuolio (baudų metimų) turnyras. 5-6-7 klasių grupėje trečiąją vietą laimėjo Kęstutis Žekevičius iš Kumečių pagrindinės mokyklos, antrąją – Edvinas Miciulevičius iš Lazdijų rajono Veisiejų vidurinės mokyklos, o nugalėjo – Jurgita Bakšytė iš Pivašiūnų vidurinės mokyklos pataikiusi visus metimus. 8-9-10 klasių grupėje trečiąją vietą laimėjo Martynas Dimša iš Miroslavo vidurinės mokyklos, antrąją vietą laimėjo P89 gr.

Gruodžio 21st

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2010“

Šiais metais konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2010“ publika gali išrinkti savo numylėtinius.

Už labiausiai patikusius darbus galima balsuoti facebook socialiniame tinkle iki gruodžio 31 d.

Mūsų mokinių darbai:

Gruodžio 20th

Mokinių ugdymas karjerai

2010 m. gruodžio 16 d. Seime, Konstitucijos salėje vyko konferencija "Karjera be sienų mokymosi visą gyvenimą kontekste". Jos metu buvo pristatyta Nacionalinės profesinio orientavimo sistemos plėtra, aptarta karjeros ugdymo patirtis ir perspektyvos bendrojo lavinimo mokyklose ir profesinio mokymo lygmenyje, pristatyta Europos ir kitų šalių profesinės karjero ugdymo patirtis.

DĖMESIO! Karnavalas!

Gruodžio 21 d.18.00 val. visus kviečiame į Kalėdinį karnavalą

Pramonės ir prekybos skyriaus didžiojoje salėje

Nepamirškit kaukių, karnavalinių kostiumų, geros nuotaikos, energijos

ir …mokinio pažymėjimo!

Kviečiame pasirodyti grupes!

Įleidžiami bus tik mūsų mokyklos mokiniai su mokinio pažymėjimais!

Gruodžio 18th

Mugė

2010 m.gruodžio 17d. pertraukos paslaugų verslo skyriuje mokiniams ir darbuotojams buvo ypač smagios.

Skambant kalėdinei muzikai vyko akcija mugė, kurioje norinčių pirkti, parduoti, derėtis ir tiesiog ugdyti verslumo įgūdžius buvo daug.

Toks ir buvo renginio tikslas-pabendrauti, pritaikyti įgytas žinias ir jas pareklamuoti

Gruodžio 17th

Kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras

   

Gruodžio 16th

Padavėjų barmenų profesinė savaitė

   

Centro mokiniai Kalėdų mugėje

Gruodžio 9-10 d. Dailiųjų amatų mokykloje šurmuliavo Kalėdų mugė. Mugėje gausiai ir aktyviai dalyvavo ir mūsų Centro mokiniai. Salėje savo profesinį meistriškumą gyvai demonstravo būsimos manikiūrininkės ir kirpėjos, staliai ir mechatronikai. Darbus eksponavo būsimosios floristės, taip pat P62 gr. merginos, su mokytojos R.Demenčiūtės pagalba mokykloje įkūrusios rankdarbių ir suvenyrų bendrovę „Austėja“ . Šaltą žiemos dieną visus mugės lankytojus džiugino jauki kavinukė, kurią įrengė mūsų Centro mokiniai ir mokytojai.