Skip to main content

Archyvas - 2009

Gruodžio 28th

Sveikinimas

Lai šventinė nuotaika pripildo Jūsų širdis šviesos, gėrio ir viltingo laukimo. Tegul ateinantys metai būna dosnūs Jums prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime. Tebūnie 2010-ieji naujų galimybių ir sėkmingos veiklos metai.

Gruodžio 24th

Kalėdų belaukiant

Sveikiname

Gruodžio 22 d. įvyko paskutinis šių metų atestacijos komisijos posėdis, kurio metu baigta  vykdyti 2009 metų programa.  Šiais metais atestavosi devyni centro mokytojai. Jiems suteiktos kvalifikacinės kategorijos:

Danguolei Brasevičienei – darbų saugos vyresniosios profesijos mokytojos,

Birutei Judickienei – maisto ruošimo ir lankytojų aptarnavimo profesijos mokytojo s metodininkės,

Sveikinimai

Nuoširdžiai sveikiname

Išvyka į roko operą „JĖZUS KRISTUS SUPERŽVAIGŽDĖ”

Gruodžio 23 d. visi norintieji mokyklos darbuotojai turėjo galimybę nuvykti pasiklausyti roko operos „Jėzus Kristus  superžvaigždė“. Pirmą kartą šis garsus visame pasaulyje kūrinys skambėjo lietuviškai, o scenoje išvydome žymiausius Lietuvos atlikėjus.


Šv. Kalėdų išvakarėse ši roko opera suteikė galimybę pamąstyti, susikaupti, prisiminti mūsų tikėjimo šaknis ir puikiai praleisti laiką su kolegomis.


Metodininkė Aušra Jakubėlienė

Gruodžio 22nd

Eglutės puošimas

APRC, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo dekoruotas kalėdinis medis iš antrinių žaliavų. Mokyklos dailės mokytoja metodininkė V. Makauskienė parodė, kaip iš plastikinių butelių gaminti žaislus ,o mokiniai dvi savaites  karpė, lankstė, lipdė ir papuošė jais didelę mokyklos kieme priešais neįgaliųjų korpusą augančią eglę. Girliandą iš lempučių pagamino mokyklos elektrikai.

Gruodžio 21st

ADVENTINĖ POPIETĖ

Gruodžio 21 diena buvo saulėta ir graži. Saulėta ir šilta buvo  ir adventinė popietė, kurią kasmet rengiame mokykloje tikybos mokytojos Olos Petrašun iniciatyva. Šventiškai stalus serviravo Padavėjo ir barmeno specialybės mokiniai. Visi kartu giedojome  kalėdines giesmes, stebėjome filmą apie Šventąją žemę, laužėme kalėdaičius, linkėdami vieni kitiems jaukių švenčių, santarvės namuose, sėkmės darbuose...


Metodininkė  Aušra Jakubėlienė

Gruodžio 18th

Projekto ,,Duona – lietuvio gyvenimo simbolis” baigiamasis renginys

Sausio 17 d. Pramonės ir prekybos skyriaus skaitykloje vyko pilietinio-tautinio ugdymo projekto pristatymas mokyklos bendruomenei. Buvo pristatyta projekto veikla, pasidžiaugta nuveiktais darbais ir rezultatais. Projekto dalyviai ir svečiai skanavo P35 grupės (vadovė mokytoja L. Žiurinskienė) mokinių keptos duonos, ragavo naminės giros, kaimiško sūrio, medaus...

KALĖDINIAI KONKURSAI

Kaip ir kasmet, taip ir šiais mokykloje buvo paskelbta daugybė kalėdinių konkursų ir išrinkti nugalėtojai. Visi skyriai išrinko geriausiai lankančias, mandagiausias, aktyviausias, sportiškiausias grupes. Taip pat rinkome tvarkingiausius kambarius bendrabučiuose. Komisija bendrabučiuose vaikščiojo ir nugalėtojus rinko neįspėjusi, kad rezultatai būtų kuo objektyvesni. Pagal nuostatus kambarys privalo būti tvarkingas visada.  Daugiausia pastangų,  malonaus šurmulio mokiniams  sukėlė gražiausiai papuoštos klasės konkursas.

Kalėdiniai renginiai

Gruodžio  16-17 dienomis visuose mokyklos skyriuose vyko kalėdiniai renginiai.

Šoko šokėjėliai, dainavo dainorėliai...

O išklausę mūsų direktoriaus V. Zubraus pasveikinimą supratom, jog gyvename dėl rytojaus, mūsų ateities, bei mūsų gerovės.

Šou vedantieji nykštukai geros nuotaikos virusu užkrėtė ir mokinius, ir mokytojus visai dienai, o gal net ir švenčių sezonui...

Krepšinio turnyras

Gruodžio 15 d. Alytaus PRC M. Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriuje vyko merginų ir vaikinų „Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras“.

Šiame turnyre dalyvavo 1VK; Ž1; Ž3/Ž4 ir 4V/4S grupių merginų ir Ž1; Ž2; 4V/4S; 5T/3S; 6T; Ž3/Ž4 grupių vaikinų komandos.

Pirmąsias vietas pasidalino 1VK grupės merginų ir 4V/4S grupės vaikinų krepšinio komandos.

Antrąsias vietas iškovojo Ž1 grupės merginų ir 5T/3S grupės vaikinų krepšinio komandos.

Gruodžio 16th

Matematikos olimpiada

Gruodžio 10 dieną Pramonės ir prekybos skyriuje vyko mokyklinė matematikos olimpiada, kurios metu išaiškinti talentingiausi Centro matematikai ir pristatyti patys geriausi mokykliniai matematikos projektai bei kiti kūrybiniai darbai.

Pirmoje olimpiados dalyje 46 mokiniai sprendė olimpiados uždavinius trijose kategorijose:9-10 klasės,11 klasės ir 12 klasės.

Rezultatus rasite žemiau prisegtame dokumente.