Skip to main content

Archyvas

Vasario 15th, 2018

Švenčiame Lietuvos 100-metį

Vasario 15 d. Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi švęsti. Kaip Lietuvos prezidentė sakė, vasario 16-oji – linksma šventė, nes Lietuva švenčia valstybės gimimą. Mes didžiuojamės savo šalimi, didinga jos istorija, garbinga praeitimi ir narsiais jos žmonėmis. Vedini šio kilnaus jausmo mes skaitėme poeziją, giedojome LR himną, dainavome, varžėmės viktorinoje, mes tiesiog šventėme, mes džiaugėmės kartu su visais Lietuvos žmonėmis.

Vyko stalių ir baldžių meistriškumo - kūrybiškumo konkursas „LIETUVOS VALSTYBĖS SIMBOLIAI“

Vasario 13 d. statybos technologijų ir verslo skyriuje vyko stalių ir baldžių meistriškumo - kūrybiškumo konkursas „LIETUVOS VALSTYBĖS SIMBOLIAI“. Dalyvavo aštuoni staliaus ir baldžiaus specialybių mokiniai. Konkurso užduotis – išspręsti testą ir pagaminti gaminį .

Konkurso dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmės vertinimo komisijos nariai.

Užgavėnių šventė

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą, siekiant prisišaukti pavasarį bei žyminti paskutinę žiemos mėsiedo dieną. Per užgavėnes tradiciškai dirbami tik lengvi darbai, gaminamas maistas bei sočiai valgoma, pramogaujama. Liaudyje sakoma, jeigu sunkiai per užgavėnes dirbsi, tai „per visus metus nebus poilsio, nepabaigsi darbų”.

Netradicinė pamoka ,,Šimtmetis lietuvių poezijoje“

Artėjant valstybės šimtmečiui drauge su S 21 grupės mokinėmis kilo mintis surengti netradicinę lietuvių literatūros pamoką ,,Šimtmetis lietuvių poezijoje“. Ši pamoka įvyko vasario 14 dieną. Svarbiausių laikotarpio istorinių įvykių atspindžių ieškojome lietuvių poezijoje, prisiminėme iškilias asmenybes, neretai tautai kalbėjusias būtent meniniu žodžiu. Juk be M.Valančiaus, J.Basanavičiaus, V.Kudirkos, A.Baranausko, J.Mačiulio- Maironio sunkiai įsivaizduotume XIX a. pab. lietuvių tautinį atgimimą.

PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ DĖMESIUI!

Keičiama Mokytojų tarybos posėdžio data – posėdis vyks vasario 23 d. 9 val.

 Didžiojoje salėje (Putinų g. 40)

Mokytojų tarybos posėdžio darbotvarkė


1. Dėl 2017 - 2018 m. m. I pusmečio rezultatų.

Ugdymą organizuojančios skyrių vedėjos A. Motūzienė, V. Berankienė ir N. Brusokienė.

 

2. Dėl 2018 m. centro veiklos plano.

Vasario 14th

VIRĖJO MOKYMO PROGRAMOS PROFESINIO MOKYMO PAMOKA, SKIRTA LIETUVOS 100–MEČIUI

2018 m. vasario 6 d. vyko virėjo mokymo programos (kodas M43101302) profesinio mokymo pamoka, skirta Lietuvos 100–mečiui. Pamokoje dalyvavo P84 grupės mokiniai ir profesijos mokytoja ekspertė O.Šliuželienė.

Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį norime, kad kiekvienas rastume savo ryšį, asmeninę istoriją, savo šventės emociją ir tradiciją. Švenčiame ne vieną datą, o Šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi. Todėl pasitikdami Šimtmetį mes, P84 gr. mokiniai savo darbais prisidedame prie šios šventės minėjimo.

Paroda „Studijos 2018. Įjunk ateitį“

Vasario 8–10 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018. Įjunk ateitį“, kurioje dalyvavo ir Alytaus profesinio rengimo centro komandos. Karjeros planavimo mugėje „Renkuosi profesiją“ pristatė perspektyvias profesijas jaunimui, demonstravo naujausias technologijas, mechaninius bei meninius sprendimus. Alytaus profesinio rengimo centras buvo atsakingas už Inžinerinės pramonės ir energetikos srities pristatymą.

Vasario 13th

Dekoratyvinė mozaika Lietuvos simbolių kūrimas Marketri technika baldžių darbuose

Meninio medžio apipavidalinimo būdai yra sudedamoji baldų projektavimo, gamybos ir restauravimo specialistų rengimo programos dalis.

Vasario 7 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje vyko seminaras – praktikumas manikiūrininko mokymo programos mokiniams

Vasario 7 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje vyko seminaras – praktikumas manikiūrininko mokymo programos mokiniams, besimokantiems dabar bei jau įgijusiems šią profesiją ir dirbantiems buvusiems mūsų mokiniams. Seminaro metu buvo naudojama Majestic professional nail system produkcija. Tai profesionali Vokietijos gamintojo Trendnails International aukštos kokybės produkcija, skirta nagų industrijos profesionalams.

Vasario 12th

Modernios Lietuvos šimtmetis – sėkmės istorija

Šimtmetis atskleidė, kad mokame iš istorijos gelmės pasiimti tai, ko reikia dabarčiai; jeigu būtina, imamės atsakingo, neretai sunkaus visuomenės ir valstybės tobulinimo darbo; giname laisvę, kai šiai pamatinei vertybei iškyla pavojus; turime drąsos kurti ne tik savo, bet ir Europos bei pasaulio istoriją.

Šie dalykai teikia pagrindą didžiuotis atkurtos Lietuvos laimėjimais, įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį.

DARBUOTOJŲ DĖMESIUI

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsniu (Darbo tarybos rinkimai) 2018 m. vasario 20 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Pramonės ir prekybos skyriaus posėdžių salėje (209 kab. ) bus organizuojami rinkimai į darbo tarybą.

Yra pasiūlyti 9 kandidatai į darbo tarybą. Darbo tarybą sudarys 5 (penki) darbuotojai.

Vasario 9th

Konditerio mokymo programų profesinio meistriškumo konkursas, skirtas Lietuvos 100–mečiui

2018 m. vasario 5 d. vyko konditerio mokymo programų (kodai M44101301; 330101307) profesinio meistriškumo konkursas, skirtas Lietuvos 100–mečiui. Konkurse dalyvavo P91 ir P66*grupių mokiniai.

Konkurso tikslas - ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kūrybiškumą, iniciatyvą, skatinti bendradarbiavimą, gerinti konditerio profesijos įvaizdį.

Konkurso metu I kurso P91 ir II kurso P66* grupės mokiniai gamino proginius keksiukus, juos dekoravo ir patiekė.

„JIE KŪRĖ LIETUVĄ. KĄ KURIAME MES?“

Paroda, skirta Sausio 13-osios aukoms atminti

 

VALIUTOS LIETUVOJE 1918-2018

Paroda vyks statybos technologijų ir verslo skyriaus bibliotekoje nuo 2018m. vasario 12d. iki vasasario 15d.